U-15

Rezultati

1. kolo: Sv. Juraj na Bregu – Nedelišće 2:7, Šenkovec-Mačkovec – Zelenko 1:8, Donje Međimurje – BAT 3:1, D. Kraljevec-Goričan – Croatia-Budućnost 3:4, Naprijed – Sv. Marko 8:0, Petica – Nogometaš 13 4:0,

2. kolo: Nogometaš 13 – Sv. Juraj na Bregu 2:4, Sv. Marko – Petica 0:11, Pušćine-Strahoninec – Naprijed 3:8, Sloga (Č) – D. Kraljevec-Goričan 8:2, Zelenko – Donje Međimurje 3:1

3. kolo: Nedelišće – Nogometaš 13 6:0, D. Kraljevec-Goričan – Zelenko 2:14, Naprijed – Budućnost-Croatia 2:2, Petica – Pušćine-Strahoninec 4:0, Sv. Juraj na Bregu – Sv. Marko 5:1

4. kolo: Sv. Marko – Nedelišće 1:5, Pušćine-Strahoninec – Sv. Juraj na Bregu 0:4, Budućnost-Croatia – Petica 2:0, Sloga (Č) – Naprijed 5:1, Šenkovec-Mačkovec – Donje Međimurje 4:2

5. kolo: Nedelišće – Pušćine-Strahoninec 11:0, D. Kraljevec-Goričan – Šenkovec-Mačkovec 3:3, Naprijed – Zelenko 0:9, Petica – Sloga (Č) 1:2, Sv. Juraj na Bregu – Budućnost-Croatia 2:1, Nogometaš 13 – Sv. Marko 2:0

6. kolo: Budućnost-Croatia – Nedelišće 1:6, Pušćine-Strahoninec – Nogometaš 13 2:2, Sloga (Č) – Sv. Juraj na Bregu 0:1, Zelenko – Petica 3:0, Donje Međimurje – D. Kraljevec-Goričan 1:3

7. kolo: Nedelišće – Sloga (Č) 1:2, Naprijed – Šenkovec-Mačkovec 1:1, Sv. Juraj na Bregu – Zelenko 0:8, Nogometaš 13 – Budućnost-Croatia 1:2, Sv. Marko –Pušćine-Strahoninec 5:0

8. kolo: Zelenko – Nedelišće 4:1, Croatia-Budućnost – Sv. Marko odgođeno, Sloga (Č) – Nogometaš 13 6:0, Šenkovec-Mačkovec – Petica 3:0, Donje Međimurje – Naprijed 5:7

9. kolo: Naprijed – D. Kraljevec-Goričan 2:7, Petica – Donje Međimurje 1:3, Sv. Juraj na Bregu – Šenkovec-Mačkovec 4:1, Nogometaš 13 – Zelenko 1:15, Sv. Marko – Sloga (Č) 1:13, Pušćine-Strahoninec – Budućnost-Croatia 3:2

10. kolo: Šenkovec-Mačkovec – Nedelišće 0:4, Sloga (Č) – Pušćine-Strahoninec 4:1, Zelenko – Sv. Marko 8:0, Donje Međimurje – Sv. Juraj na Bregu 1:0, D. Kraljevec-Goričan – Petica 3:1


Unaprijed odigrano: Petica - Sv. Juraj na Bregu 1:4, Šenkovec-Mačkovec – Sloga (Č) 1:1


Pravo nastupa: igrači rođeni 2004. i mlađi

Sudionici

ŠN ŠENKOVEC - MAČKOVEC
ŠN DONJE MEĐIMURJE
ŠN D. KRALJEVEC - GORIČAN
NK NAPRIJED
ŠN PETICA
ŠN SV. JURAJ NA BREGU
NK NEDELIŠĆE
ŠN NOGOMETAŠ 13
ŠN SV. MARKO
ŠN PUŠĆINE - STRAHONINEC
ŠN CROATIA - BUDUĆNOST (P)
NK SLOGA (Č)
ŠN ZELENKO