U-13

Rezultati

1. kolo: Sv. Juraj na Bregu – Nedelišće 4:6, Donje Međimurje – BAT 11:2, D. Kraljevec-Goričan – Mladost (SM) 5:2, Omladinac-Sloboda – Pušćine-Strahoninec 0:4, Naprijed – Sv. Marko 8:1, Petica – Nogometaš 13 11:0

2. kolo: Nogometaš 13 – Sv. Juraj na Bregu 2:3, Sv. Marko – Petica 1:9, Pušćine-Strahoninec – Naprijed 3:1, Mladost (SM) – Omladinac-Sloboda 9:2, BAT – D. Kraljevec-Goričan 2:8

3. kolo: Nedelišće – Nogometaš 13 8:0, Omladinac-Sloboda – BAT 5:3, Naprijed – Mladost (SM) 3:2, Petica – Pušćine-Strahoninec 6:1, Sv. Juraj na Bregu – Sv. Marko 21:0

4. kolo: Sv. Marko – Nedelišće 0:7, Pušćine-Strahoninec – Sv. Juraj na Bregu 6:0, Mladost (SM) – Petica 2:3, BAT – Naprijed 3:7,  Šenkovec-Mačkovec – Donje Međimurje 1:3

5. kolo: Nedelišće – Pušćine-Strahoninec 1:0, D. Kraljevec-Goričan – Šenkovec-Mačkovec 5:1, Petica – BAT 9:2, Sv. Juraj na Bregu – Mladost (SM) 2:4, Nogometaš 13 – Sv. Marko 5:4

6. kolo: Mladost (SM) – Nedelišće 1:5, Pušćine-Strahoninec – Nogometaš 13 5:1, BAT – Sv. Juraj na Bregu 0:6, Šenkovec-Mačkovec – Omladinac-Sloboda 3:1, Donje Međimurje – D. Kraljevec-Goričan 0:3

7. kolo: Nedelišće – BAT 11:2, Omladinac-Sloboda – Donje Međimurje 1:6, Naprijed – Šenkovec-Mačkovec 2:6, Nogometaš 13 – Mladost (SM) 2:8, Sv. Marko – Pušćine-Strahoninec 1:4

8. kolo: Mladost (SM) – Sv. Marko odgođeno, BAT – Nogometaš 13 6:6, Šenkovec-Mačkovec – Petica 0:0, Donje Međimurje – Naprijed 1:2, D. Kraljevec-Goričan – Omladinac-Sloboda 3:3

9. kolo: Naprijed – D. Kraljevec-Goričan 1:7, Petica – Donje Međimurje 7:1, Sv. Juraj na Bregu – Šenkovec-Mačkovec 5:3, Sv. Marko – BAT 3:7, Pušćine-Strahoninec – Mladost (SM) 2:6

10. kolo: Šenkovec-Mačkovec – Nedelišće 1:2, Bat – Pušćine-Strahoninec 3:6, Donje Međimurje – Sv. Juraj na Bregu 1:1, D. Kraljevec-Goričan – Petica 6:3, Omladinac-Sloboda – Naprijed 2:1


Unaprijed odigrano: Petica – Sv. Juraj na Bregu 4:0


Pravo nastupa: igrači rođeni 2007. i mlađi

Sudionici

ŠN ŠENKOVEC - MAČKOVEC
ŠN DONJE MEĐIMURJE
ŠN D. KRALJEVEC - GORIČAN
NK NAPRIJED
ŠN PETICA
ŠN SV. JURAJ NA BREGU
NK NEDELIŠĆE
ŠN NOGOMETAŠ 13
ŠN SV. MARKO
ŠN PUŠĆINE - STRAHONINEC
ŠN OMLADINAC (NSR) - SLOBODA (M)
NK MLADOST (SM)
ŠN BAT