U-11

Rezultati

1. kolo: Sv. Juraj na Bregu – Nedelišće 2:1, Međimurec – Sloga (Č) 0:4, Šenkovec-Mačkovec – Mladost Komet 1:3, Donje Međimurje – BAT 9:3, D. Kraljevec-Goričan – Mladost (SM) 6:3, Omladinac-Sloboda – Pušćine-Strahoninec 2:6, Naprijed – Sv. Marko 0:13, Petica – Nogometaš 13 2:1

2. kolo: Sloga (Č) – Nedelišće 5:0, Nogometaš 13 – Sv. Juraj na Bregu 0:9, Sv. Marko – Petica 3:0, Pušćine-Strahoninec – Naprijed 13:0, Mladost (SM) – Omladinac-Sloboda 2:7, BAT – D. Kraljevec-Goričan 1:8, Mladost Komet – Donje Međimurje 9:0, Međimurec – Šenkovec-Mačkovec 0:5

3. kolo: Nedelišće – Nogometaš 13 5:1, Šenkovec-Mačkovec – Sloga (Č) 1:11, Donje Međimurje – Međimurec 6:3, D. Kraljevec-Goričan – Mladost Komet 2:2, Omladinac-Sloboda – BAT 9:1, Naprijed – Mladost (SM) 6:0, Petica – Pušćine-Strahoninec 0:9, Sv. Juraj na Bregu – Sv. Marko 3:1

4. kolo: Sv. Marko – Nedelišće 5:3, Sloga (Č) – Nogometaš 13 14:0, Pušćine-Strahoninec – Sv. Juraj na Bregu 5:0, Mladost (SM) – Petica 3:0, BAT – Naprijed 3:7, Mladost Komet – Omladinac-Sloboda 5:2, Međimurec – D. Kraljevec-Goričan 1:6, Šenkovec-Mačkovec – Donje Međimurje 1:0

5. kolo: Nedelišće – Pušćine-Strahoninec 1:5, Donje Međimurje – Sloga (Č) odgođeno, D. Kraljevec-Goričan – Šenkovec-Mačkovec 5:1, Omladinac-Sloboda – Međimurec 9:0, Naprijed – Mladost Komet 3:2, Petica – BAT 2:3, Sv. Juraj na Bregu – Mladost (SM) 7:0, Nogometaš 13 – Sv. Marko 1:3

6. kolo: Mladost (SM) – Nedelišće 0:0, Sloga (Č) – Sv. Marko 5:2, Pušćine-Strahoninec – Nogometaš 13 6:0, BAT – Sv. Juraj na Bregu 2:10, Mladost Komet – Petica 3:0, Međimurec – Naprijed 2:5, Šenkovec-Mačkovec – Omladinac-Sloboda 2:1, Donje Međimurje – D. Kraljevec-Goričan 2:5

7. kolo: Nedelišće – Bat 8:1, D. Kraljevec-Goričan – Sloga (Č) 0:2, Omladinac-Sloboda – Donje Međimurje 7:3, Naprijed – Šenkovec-Mačkovec 2:4, Petica – Međimurec 0:3, Sv. Juraj na Bregu – Mladost Komet 0:5, Nogometaš 13 – Mladost (SM) 2:2, Sveti Marko – Pušćine-Strahoninec 1:1

8. kolo: Mladost Komet – Nedelišće 2:3, Sloga (Č) – Pušćine-Strahoninec 8:2, Mladost (SM) – Sv. Marko 1:2, BAT – Nogometaš 13 4:3, Međimurec – Sv. Juraj na Bregu 1:8, Šenkovec-Mačkovec – Petica 2:0, Donje Međimurje – Naprijed 6:6, D. Kraljevec-Goričan – Omladinac-Sloboda 7:0

9. kolo: Nedelišće – Međimurec 8:0, Omladinac-Sloboda – Sloga (Č) 2:4, Naprijed – D. Kraljevec-Goričan 0:5, Petica – Donje Međimurje 3:5, Sv. Juraj na Bregu – Šenkovec-Mačkovec 5:1, Nogometaš 13 – Mladost Komet 0:9, Sv. Marko – BAT 9:1, Pušćine-Strahoninec – Mladost (SM) 8:0

10. kolo: Šenkovec-Mačkovec – Nedelišće 0:1, Sloga (Č) – Mladost (SM) 10:1, BAT – Pušćine-Strahoninec 1:8, Mladost Komet – Sv. Marko 6:2, Međimurec – Nogometaš 13 3:5, Donje Međimurje – Sv. Juraj na Bregu 0:3, D. Kraljevec-Goričan – Petica 4:1, Omladinac-Sloboda – Naprijed 4:3


Unaprijed odigrano: Petica – Sv. Juraj na Bregu 1:8

Unaprijed odigrano (14. kolo): Šenkovec-Mačkovec – Mladost (SM) 4:0, Sloga (Č) – Mladost Komet 3:2


Pravo nastupa: igrači rođeni 2009. i mlađi

Sudionici

ŠN ŠENKOVEC - MAČKOVEC
ŠN DONJE MEĐIMURJE
ŠN D. KRALJEVEC - GORIČAN
NK NAPRIJED
ŠN PETICA
ŠN SV. JURAJ NA BREGU
NK NEDELIŠĆE
ŠN NOGOMETAŠ 13
ŠN SV. MARKO
ŠN PUŠĆINE - STRAHONINEC
ŠN OMLADINAC (NSR) - SLOBODA (M)
NK MLADOST (SM)
ŠN BAT
NK MLADOST KOMET