Prijateljske utakmice

Datum
Mjesto
Utakmica
Rezultat
Izvještaj
24.08.2021. 17:30
Nedelišće
Nedelišće - Tehničar (Cvetkovec)
1:4
18.08.2021. 17:30
Nedelišće
Nedelišće - Međimurje (kadeti)
7:1
11.08.2021. 17:30
Nedelišće
Nedelišće - Međimurje (Čakovec)
2:7
07.08.2021. 17:30
Nedelišće
Nedelišće - Koprivnica
2:1
04.08.2021. 18:00
Nedelišće
Nedelišće - Podravina (Ludbreg)
2:4
31.07.2021. 18:00
Nedelišće
Nedelišće - Bratstvo (Jurovec)
2:0
28.07.2021. 18:00
Nedelišće
Nedelišće - Mladost K. (Prelog)
2:1
13.03.2021. 15:00
Nedelišće
Nedelišće - Polet (Pribislavec)
2:1
06.03.2021. 15:00
Nedelišće
Nedelišće - Podturen
4:1
20.02.2021. 14:30
Nedelišće
Nedelišće - Kraljevčan 38
5:0
13.02.2021. 14:30
Nedelišće
Nedelišće - Sokol (Vratišinec)
3:3
06.02.2021. 12:00
Čakovec
Međimurje (kadeti) - Nedelišće
1:3
01.07.2020. 18:00
Podturen
Podturen - Nedelišće
2:0
28.07.2020. 19:30
Hrašćica
Varteks - Nedelišće
5:3
19.06.2020. 18:00
Nedelišće
Nedelišće - Podturen
2:5
07.08.2020. 18:00
Nedelišće
Nedelišće - Međimurje (kadeti)
6:3
14.07.2020. 18:00
Nedelišće
Nedelišće - Bratstvo (SV)
5:0
27.02.2021. 14:30
Podturen
Podturen - Nedelišće
1:3
29.02.2020. 14:30
Črenšovci (SLO)
Črenšovci - Nedelišće
1:3
05.06.2020. 18:00
Nedelišće
Seniori - Veterani
7:2
11.07.2020. 17:30
Nedelišće
Nedelišće - Međimurje
0:3
22.02.2020. 13:30
Nedelišće
Nedelišće - Slaven Belupo II
2:0
15.02.2020. 14:30
Nedelišće
Nedelišće - Jadran
5:0
11.02.2020. 17:00
Orehovica
Croatia - Nedelišće
1:4
25.01.2020. 14:00
Nedelišće
Nedelišće - Varteks
0:2
01.02.2020. 14:00
Nedelišće
Nedelišće - Zelina
4:0
17.08.2019. 18:10
Nedelišće
Nedelišće - Omladinac (NSR)
5:3
08.02.2020. 14:00
Ludbreg
Podravina - Nedelišće
1:1
14.08.2019. 18:00
Nedelišće
Nedelišće - Varaždin (jun.)
1:3
11.08.2019. 17:30
Mala Subotica
Spartak - Nedelišće
0:7
06.08.2019. 18:10
Nedelišće
Nedelišće - Jedinstvo (GM)
2:0
09.02.2019. 15:00
Nedelišće
Nedelišće - Omladinac (NSR)
6:0
04.08.2019. 18:00
Savska Ves
Bratstvo (SV) - Nedelišće
3:4
01.08.2019. 18:30
Nedelišće
Nedelišće - Podturen
3:2
23.02.2019. 15:00
Nedelišće
Nedelišće - Sloboda (S)
0:0
26.02.2019. 16:00
Nedelišće
Nedelišće - Zelengaj
5:0
02.03.2019. 15:00
Slatina
Slatina - Nedelišće
1:2