MEĐIMURSKA PREMIER NOGOMETNA LIGA

TABLICA

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points Current form
1 BSK 10 6 1 3 19 - 7 12 21 WDWDW
2 GRANIČAR (K) 10 6 2 2 37 - 18 19 20 WWWWL
3 BRATSTVO (SV) 10 5 3 2 24 - 28 -4 17 DLWWW
4 NEDELIŠĆE 10 4 2 4 20 - 11 9 16 DLDDD
5 BRATSTVO (J) 10 5 4 1 22 - 19 3 16 LWWLW
6 MEĐIMUREC 10 5 4 1 20 - 16 4 16 LWLLW
7 CENTROMETAL 10 5 4 1 14 - 21 -7 16 WWWLL
8 DINAMO (P) 10 4 2 4 18 - 17 1 16 DWDLW
9 PODTUREN 10 4 3 3 19 - 13 6 15 WLLDW
10 NAPRIJED 10 4 4 2 12 - 9 3 14 LDDWL
11 MLADOST (SM) 10 3 5 2 14 - 19 -5 11 DWLLL
12 JEDINSTVO (GM) 10 3 5 2 19 - 21 -2 11 LWWWD
13 MLADOST K. (P) 10 2 4 4 13 - 13 0 10 WLLDD
14 SLOGA (Š) 10 2 4 4 14 - 16 -2 10 WLLDL
15 DRAŠKOVEC 10 2 5 3 14 - 27 -13 9 LLDWD
16 GALEB 10 0 8 2 5 - 29 -24 2 LLLDL

REZULTATI

20-08-2022 17:30
CENTROMETAL
DRAŠKOVEC
20-08-2022 17:30
NEDELIŠĆE
GALEB
20-08-2022 17:30
PODTUREN
BRATSTVO (SV)
20-08-2022 17:30
MLADOST K. (P)
GRANIČAR (K)
21-08-2022 17:30
BSK
MEĐIMUREC
21-08-2022 17:30
MLADOST (SM)
JEDINSTVO (GM)
21-08-2022 17:30
BRATSTVO (J)
DINAMO (P)
21-08-2022 17:30
NAPRIJED
SLOGA (Š)
27-08-2022 17:00
BRATSTVO (SV)
MLADOST K. (P)
27-08-2022 17:00
DINAMO (P)
NAPRIJED
27-08-2022 17:00
CENTROMETAL
BSK
28-08-2022 17:00
SLOGA (Š)
PODTUREN
28-08-2022 17:00
JEDINSTVO (GM)
BRATSTVO (J)
28-08-2022 17:00
GALEB
MLADOST (SM)
28-08-2022 17:00
MEĐIMUREC
NEDELIŠĆE
28-08-2022 17:00
DRAŠKOVEC
GRANIČAR (K)
03-09-2022 17:00
NEDELIŠĆE
CENTROMETAL
03-09-2022 17:00
PODTUREN
DINAMO (P)
03-09-2022 17:00
MLADOST K. (P)
SLOGA (Š)
03-09-2022 17:00
GRANIČAR (K)
BRATSTVO (SV)
04-09-2022 17:00
BSK
DRAŠKOVEC
04-09-2022 17:00
MLADOST (SM)
MEĐIMUREC
04-09-2022 17:00
BRATSTVO (J)
GALEB
04-09-2022 17:00
NAPRIJED
JEDINSTVO (GM)
07-09-2022 17:00
DRAŠKOVEC
BRATSTVO (SV)
07-09-2022 17:00
SLOGA (Š)
GRANIČAR (K)
07-09-2022 17:00
DINAMO (P)
MLADOST K. (P)
07-09-2022 17:00
JEDINSTVO (GM)
PODTUREN
07-09-2022 17:00
GALEB
NAPRIJED
07-09-2022 17:00
MEĐIMUREC
BRATSTVO (J)
07-09-2022 17:00
CENTROMETAL
MLADOST (SM)
07-09-2022 17:00
BSK
NEDELIŠĆE
10-09-2022 16:30
NEDELIŠĆE
DRAŠKOVEC
10-09-2022 16:30
PODTUREN
GALEB
10-09-2022 16:30
MLADOST K. (P)
JEDINSTVO (GM)
10-09-2022 16:30
GRANIČAR (K)
DINAMO (P)
10-09-2022 16:30
BRATSTVO (SV)
SLOGA (Š)
11-09-2022 16:30
MLADOST (SM)
BSK
11-09-2022 16:30
BRATSTVO (J)
CENTROMETAL
11-09-2022 16:30
NAPRIJED
MEĐIMUREC
17-09-2022 16:30
DRAŠKOVEC
SLOGA (Š)
17-09-2022 16:30
DINAMO (P)
BRATSTVO (SV)
17-09-2022 16:30
CENTROMETAL
NAPRIJED
17-09-2022 16:30
NEDELIŠĆE
MLADOST (SM)
18-09-2022 16:30
GRANIČAR (K)
JEDINSTVO (GM)
18-09-2022 16:30
GALEB
MLADOST K. (P)
18-09-2022 16:30
MEĐIMUREC
PODTUREN
18-09-2022 16:30
BSK
BRATSTVO (J)
24-09-2022 16:00
PODTUREN
CENTROMETAL
24-09-2022 16:00
GRANIČAR (K)
GALEB
24-09-2022 16:00
BRATSTVO (SV)
JEDINSTVO (GM)
25-09-2022 16:00
MLADOST (SM)
DRAŠKOVEC
25-09-2022 16:00
BRATSTVO (J)
NEDELIŠĆE
25-09-2022 16:00
NAPRIJED
BSK
25-09-2022 16:00
MLADOST K. (P)
MEĐIMUREC
25-09-2022 16:00
SLOGA (Š)
DINAMO (P)
01-10-2022 16:00
DRAŠKOVEC
DINAMO (P)
01-10-2022 16:00
CENTROMETAL
MLADOST K. (P)
01-10-2022 16:00
NEDELIŠĆE
NAPRIJED
02-10-2022 16:00
JEDINSTVO (GM)
SLOGA (Š)
02-10-2022 16:00
GALEB
BRATSTVO (SV)
02-10-2022 16:00
MEĐIMUREC
GRANIČAR (K)
02-10-2022 16:00
BSK
PODTUREN
02-10-2022 16:00
MLADOST (SM)
BRATSTVO (J)
08-10-2022 15:30
PODTUREN
NEDELIŠĆE
08-10-2022 15:30
MLADOST K. (P)
BSK
08-10-2022 15:30
GRANIČAR (K)
CENTROMETAL
08-10-2022 15:30
BRATSTVO (SV)
MEĐIMUREC
08-10-2022 15:30
DINAMO (P)
JEDINSTVO (GM)
09-10-2022 15:30
BRATSTVO (J)
DRAŠKOVEC
09-10-2022 15:30
NAPRIJED
MLADOST (SM)
09-10-2022 15:30
SLOGA (Š)
GALEB
15-10-2022 15:30
DRAŠKOVEC
JEDINSTVO (GM)
15-10-2022 15:30
CENTROMETAL
BRATSTVO (SV)
15-10-2022 15:30
NEDELIŠĆE
MLADOST K. (P)
16-10-2022 15:30
GALEB
DINAMO (P)
16-10-2022 15:30
MEĐIMUREC
SLOGA (Š)
16-10-2022 15:30
BSK
GRANIČAR (K)
16-10-2022 15:30
MLADOST (SM)
PODTUREN
16-10-2022 15:30
BRATSTVO (J)
NAPRIJED
MEĐIMURSKA PREMIER NOGOMETNA LIGA najviši je stupanj natjecanja kojim rukovodi Međimurski nogometni savez. MPNL u sezoni 2022/23. sastoji se od 16 klubova i natjecanje se odvija po dvokružnom bod sustavu (30 kola). Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice. Utakmice MPNL igraju se prema usvojenom Kalendaru natjecanja.

Klubovi: NK Bratstvo (Jurovec), NK Bratstvo (Savska Ves), NK BSK (Belica), NK Centrometal (Macinec), NK Dinamo (Palovec), NK Draškovec, NK Galeb (Oporovec), NK Graničar (Kotoriba), NK Jedinstvo (Gornji Mihaljevec), NK Međimurec (Dunjkovec-Pretetinec), NK Mladost (Sv. Marija), NK Mladost K. (Prelog), NK Naprijed (Cirkovljan), NK Nedelišće, NK Podturen, NK Sloga (Štrigova)

Povjerenik za natjecanje: Igor Križarić
Povjerenik za suđenje: Marin Horvat
Povjerenik za određivanje delegata: Krešimir Glavina
Disciplinski sudac: Darko Jambrović