Farkaš donio kasno vodstvo, Zelengaj uspio izjednačiti

= NK Zelengaj - NK Nedelišće 1:1

Čak osam klubova nakon dva odigrana kola ostaje neporaženo, među njima i Nedelišće, ali i naš protivnik Zelengaj nakon dvoboja koji je završio bez pobjednika. Nakon relativno mirnih 45 minuta momčadi su u drugom poluvremenu stvorile nekoliko odličnih prilika, od kojih većina nije iskorištena.

Šanse su počele sijevati u drugoj polovici nastavka utakmice, u 69. minuti dobar pokušaj glavom Nine Vizingera nakon ubačaja Tonija Capana obranio je vratar domaćih. Pet minuta kasnije nakon prodora Matije Pintara nitko od suigrača ne posprema loptu u mrežu, već ona odlazi pored okvira gola.

U 82. minuti opet prijeti Pintar, a Luka Bešenić na vratima Zelengaja još jednom izvlači svoju momčad. Ali samo nakratko, minutu iza toga Matija Farkaš strijelac je za vodstvo Nedelišća 0:1. Domaćin uzvraća na drugoj strani, prvi put pogađaju stativu, drugi put se igrač poskliznuo u ključnom trenutku.

Prije kraja svoj udarac iskušao je i Gabrijel Radiković s 20-ak metara, da bi Zelengaj u idućem napadu uspio poravnati rezultat na 1:1 pogotkom Ivana Martineza i krajnju podjelu bodova. Našoj momčadi u srijedu slijedi kup utakmica u Novom Selu na Dravi, dok u subotu dolazi Dinamo iz Palovca.

Rezultati 2. kola: Ivančica - Jalžabet 1:1, Dinamo (P) - Mladost K. (P) 2:0, Mladost (SM) - Omladinac 5:1, Dubravka-Zagorac - Sloga 5:3, Nedeljanec - Bednja 1:1, Dinamo (D) - Međimurec 3:4