Juniori Varaždina nanijeli Nedelišću prvi ovoljetni poraz

= NK Nedelišće - NK Varaždin 1:3

Deset dana prije početka prvenstva nogometaši Nedelišća odigrali su pretposljednju utakmicu na pripremama za novu sezonu. Pred 100-tinjak gledatelja na Tratama su gostovali juniori Varaždina koji se pod vodstvom trenera Miljenka Mumleka natječu u Prvoj HNL u svojoj uzrasnoj kategoriji.

Trener Nedelišća Neven Bujanić još uvijek čeka da se momčad kompletira i oporavi te je i u ovom susretu imao samo 14 igrača na raspolaganju. Gosti su rano poveli, već u 9. minuti lopta je bila u našoj mreži i taj se rezultat zadržao do kraja poluvremena. U nastavku su gledatelji vidjeli još tri pogotka.

Varaždinci su u 54. minuti povećali vodstvo iz kaznenog udarca, dok je 15 minuta kasnije nakon lijepe kombinacije i asistencije Frana Vibovca pogodak za 1:2 postigao David Jurak. Pred kraj utakmice varaždinski juniori postižu i treći pogodak za konačnih 1:3.

U subotu (17. kolovoza) je na rasporedu prijateljska utakmica protiv Omladinca iz Novog Sela Rok.

NK Nedelišće - NK Varaždin (jun.) 1:3 (0:1)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 100
Sudac: Igor Križarić

Nedelišće: Jovan, Martinović, Sabol, Vibovec, Patafta, Pintar, Capan, Jurak, Farkaš, Dežđek, Vizinger (još su igrali: Šoltić, Jagec, Treska)