Hrvatski kup: U Nedelišće dolazi požeška Slavonija

Utakmica Nedelišće - Slavonija odigrat će se 28. kolovoza (srijeda) s početkom u 16:00 sati na SRC-u Trate u Nedelišću. Klubovi su se dosad susreli četiri puta u dvije sezone u 3. HNL - Istok s tri pobjede naše momčadi i jednim neriješenim ishodom.

Članovi Povjerenstva za natjecanje HNK-a Davor Ivić, Željko Bel i Josip Brezni održali su 30. srpnja uz nazočnost predstavnika klubova ždrijeb parova i domaćina utakmica pretkola završnog dijela Hrvatskog nogometnog kupa za natjecateljsku godinu 2019./2020.

Utakmice su na rasporedu 28. kolovoza s početkom u 16:00 sati, a klubovi suglasni oko promjene termina mogu odigrati utakmice i za vikend 24./25. kolovoza.

Pobjednici pretkola nastavljaju natjecanje u šesnaestini finala (25. rujna), a parovi se određuju na osnovu koeficijenta uspješnosti klubova u natjecanju u zadnjih pet godina u Kupu.

Pretkolo: Mladost (Kloštar Podravski) - Sloga (Nova Gradiška), Nehaj (Senj) - Karlovac 1919, Primorac (Biograd na Moru) - BSK (Bijelo Brdo), Dinamo (Predavac) - Kurilovec (V. Gorica), Suhopolje - Oriolik (Oriovac), Slavonac (Komletinci) - Buje, Gorica (V. Gorica) - Zagorec (Krapina), Bednja (Beletinec) - Vuteks Sloga (Vukovar), Bjelovar - Opatija, Maksimir (Zagreb) - Varaždin, Zagora (Unešić) - Papuk (Orahovica), Belišće - Jadran LP (Ploče), Borac (Imbriovec) - Jadran (Poreč), NEDELIŠĆE - SLAVONIJA (Požega), Hrvace - Segesta (Sisak), Mladost (Petrinja) - Međimurje (Čakovec)

Izvor: hns-cff.hr