Poentirali sedam puta i osvojili tri boda za 7. mjesto

= NK Novi Marof - NK Nedelišće 3:7

U posljednjem kolu pete sezone 4. NL ČK-VŽ momčad Nedelišća gostovala je u Novom Marofu i pred malobrojnom publikom ostvarila pobjedu. Domaćina je načeo Leonard Mesarić u 9. minuti, a u završnici prvog poluvremena David Jurak s dva pogotka povećava prednost na 0:3.

Karlo Marciuš u 55. minuti zabija za 0:4, samo pet minuta kasnije Mesarić postiže svoj drugi pogodak, a u narednim minutama Novi Marof uspijeva smanjiti zaostatak. Golovima Josipa Sabolića i Dominika Puškadije u 75. minuti bilo je 2:5, dok je već u 79. minuti bilo 3:6.

Šesti pogodak Nedelišća djelo je Karla Kocijana, a već u idućem napadu za domaćina zabija Stjepan Hrupec. Konačnih 3:7 postavio je Jurak koji je hat-trick ostvario u 85. minuti. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da nije propušten niz zicera, a još jednom je na vratima dobar bio Silvio Jovan.

S dvanaestom ligaškom pobjedom Nedelišće je sezonu završilo na 7. mjestu sa 44 osvojena boda. Iscrpljujuće proljeće s igračkim deficitom privedeno je kraju i sada slijedi rješavanje križaljke za sljedeću sezonu.

NK Novi Marof - NK Nedelišće 3:7 (0:3)
Igralište: Športski park, Novi Marof / Gledatelja: 60
Suci: Juras, Mesarić, Svetec; delegat: Petek

Strijelci: 0:1 Mesarić 9', 0:2 Jurak 40', 0:3 Jurak 43', 0:4 Marciuš 55', 0:5 Mesarić 60', 1:5 Sabolić 72', 2:5 Puškadija 75', 2:6 Kocijan 78', 3:6 Hrupec 79', 3:7 Jurak 85'

Crveni karton: Martinović (Nedelišće) 22'

Novi Marof: Sabolek, Bukal, Ivec (od 46. Crnković), Sakač, L. Puškadija, Sabolić, Zrno, Horvat (od 46. Prepeljanić), Halilović ©, D. Puškadija, Hrupec

Nedelišće: Jovan, Pintarić ©, Marciuš, Mesarić, Kocijan, Jurak, Slunjski, Martinović, Capan, Vibovec, Vrček
Rezultati 30. kola: Podravina - Rudar 1:4, Pušćine - Bednja 1:1, Omladinac - Nedeljanec 1:0, Mladost Komet - Jalžabet 3:1, Varteks - Međimurec 3:1, Polet - Sloga 4:0, Dinamo - Dubravka-Zagorac 2:2