S ukupnih 12:2 Međimurje ponizilo Nedelišće i osvojilo kup

= NK Međimurje - NK Nedelišće 6:1

U 180 minuta finala međimurskog kupa momčad Nedelišća primila je 12 pogodaka od novog-starog pobjednika i aktualnog drugoligaša Međimurja koje je četvrtu sezonu uzastopno podiglo pobjednički pehar. Uzvratna utakmica odigrana je po kišovitom vremenu pred mizernih stotinjak gledatelja.

Kao i tjedan dana ranije Čakovčani su još jednom dokazali da su najbolja momčad u Međimurju te su zasluženo ostvarili novu pobjedu. Golijada je započela u 15. minuti pogotkom Karla Malenovića, nakratko je uspio izjednačiti Leonard Mesarić na 1:1 nakon udarca iz kuta u 41. minuti.

Samo dvije minute kasnije Nino Patafta je strijelac 2:1 i tim rezultatom završava prvi dio susreta. Isti igrač u nastavku dolazi do hat-tricka golovima u 58. i 59. minuti. U narednih deset minuta pogotke postižu još Ivan Ikić i Ivan Režić za ponovnih 6:1. Čestitke Međimurju na novom naslovu prvaka!

Nakon završetka utakmice pehare i medalje momčadima su podijelili predsjednik i tajnik Međimurskog nogometnog saveza. Usprkos neugodnih 2:12 nema razloga za nezadovoljstvo, plasmanom u finale županijskog kupa i novim pretkolom Hrvatskog kupa ostvaren je cilj postavljen na početku sezone.

NK Međimurje - NK Nedelišće 6:1 (2:1) ((12:2))
Igralište: SRC Mladost, Čakovec / Gledatelja: 100
Suci: Kolarić, Zobec, Felker, Velđi; delegat: Kovač

Strijelci: 1:0 Malenović 15', 1:1 Mesarić 41', 2:1 Patafta 43', 3:1 Patafta 58', 4:1 Patafta 59', 5:1 Ikić 62', 6:1 Režić 69'

Međimurje: Galoši, Munivrana (od 46. Ikić), Ptiček (od 46. Jakšić), Pajić, Fadić (od 46. Marcijuš), Marić, Hranilović © (od 46. Brcković), Patafta (od 66. Režić), Trojak, Malenović, Pušić

Nedelišće: Jovan, Vrček, Mesarić, Kolak (od 46. Kocijan), Jurak, Rodrigo Lima, Vizinger ©, Slunjski, Martinović, Capan, Vibovec