Sve riješeno u sedam minuta, podjela bodova s Dinamom

= NK Nedelišće - NK Dinamo (D) 1:1

Poput jesenskog dvoboja koji je završio bez pogodaka, pobjednika nije bilo ni u Nedelišću, a momčadi su uspjele iskoristiti svoje prve prilike na utakmici za konačni rezultat. Pred oko 250 gledatelja Nedelišće je povelo u 5. minuti kad je Dejan Slunjski asistirao Davidu Juraku za 1:0.

Samo dvije minute kasnije Stjepan Igrec se po deseti put ovog proljeća upisuje u strijelce za Dinamo i poravnava rezultat na 1:1. Zatim su se redale prilike koje su ostale neiskorištene. Boris Martinović je u 11. minuti ubacio s lijeve strane, a udarac glavom Marka Kolaka odsjeda na gredi.

Gosti su u idućoj akciji zaprijetili preko Filipa Petaka, dok je do poluvremena još u dva navrata bilo opasno pred vratima Dinama. U 37. minuti udarac Kolaka odlazi pored okvira gola, dok u 40. minuti nakon ubačaja Martinovića lopta u ruku pogađa suparničkog igrača, ali bez kaznenog udarca.

Kolak je još jednu priliku imao u 58. minuti, pokušaj glavom još jednom ide pored vratnice. Posljednjih 15-ak minuta Nedelišće igra s deset igrača, teren je zbog ozljede morao napustiti Martinović, a zamjenski igrači nisu dovoljno oporavljeni za ulazak. Na našem igraču nije dosuđen ni prekršaj.

U 80. minuti Slunjski iz slobodnog udarca pogađa gredu, a u posljednjim trenucima utakmice Dinamo pokušava preko Stjepana Krznara, ali Karlo Kocijan zaustavlja njegov udarac. U srijedu slijedi uzvrat s Međimurjem u finalu kupa, a iduće nedjelje gostovanje u Turčinu.

NK Nedelišće - NK Dinamo (D) 1:1 (1:1)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 250
Suci: Jelić, Rohtek, Furjan; delegat: Sokač

Strijelci: 1:0 Jurak 5', 1:1 Igrec 7'

Nedelišće: Kocijan, Pintarić ©, Marciuš (od 46. Vrček), Mesarić, Kolak, Jurak, Rodrigo Lima, Slunjski, Martinović, Capan, Vibovec

Dinamo: Fodor, Bihar ©, Hlišć (od 68. I. Novak), Antonović, Igrec, Petak, Marodi, Jakšić (od 68. S. Krznar), Horvat (od 83. Drvoderić), Kovač, Jarić
Rezultati 27. kola: Rudar - Mladost Komet 3:0, Sloga - Podravina 4:1, Međimurec - Dubravka-Zagorac 1:0, Jalžabet - Polet 2:9, Nedeljanec - Novi Marof 5:0, Bednja - Varteks 3:1, Pušćine - Omladinac 3:0