Priopćenje: Boris Martinović sankcioniran zbog ispada

Vezano uz događaj koji se zbio neposredno nakon završetka uzvratne utakmice polufinala Kupa Međimurja između Nedelišća i Mladosti (SM) dužni smo obavijestiti javnost da je disciplinska komisija predložila Izvršnom odboru kluba kaznu za Borisa Martinovića koja je i prihvaćena.

Pregledavanjem snimke koja je objavljena u određenim medijima tročlana disciplinska komisija Nogometnog kluba Nedelišće odlučila je sankcionirati igrača zbog nesportskog i neprimjerenog ponašanja, manjka poštovanja prema gostujućem klubu i navijačima, te nanošenja štete ugledu kluba.

S težinom kazne upoznati su igrač i uprava kluba, a ista se neće odraziti na njegovo daljnje nastupanje za seniorsku momčad u preostalom dijelu natjecateljske sezone.

Boris je svjestan da je "vruće glave" pretjerao u slavlju i nepotrebno reagirao te upućuje ispriku igračima i navijačima Nogometnog kluba Mladost, kao i svima koje je na bilo koji način uvrijedio svojim postupkom.