Napokon prekinuta suša, Šemper strijelac za pobjedu

= NK Nedelišće - NK Podravina 1:0

Još od četvrtfinalne kup utakmice protiv Rudara trajao je negativan niz Nedelišća bez pobjede, a isti je napokon prekinut u ligaškom dvoboju s Podravinom. Utakmicu 25. kola pratilo je oko 200 gledatelja, a naši nogometaši uspjeli su ostvariti minimalnu pobjedu i nakon dužeg vremena osvojiti tri boda.

Pogodak koji je odlučio pobjednika postignut je u 22. minuti kad je Antonio Šemper ispratio akciju i pospremio loptu u mrežu za 1:0. U drugom dijelu bilo je prilika da Nedelišće poveća svoju prednost. Nakon lijepog proigravanja Šempera i Rodriga Lime u 56. minuti izostala je realizacija.

Zatim su se u dobrim pozicijama našli David Jurak i Marko Kolak, ali vodstvo ostaje minimalno. Posljednja prilika pripada Borisu Martinoviću koji je u 82. minuti zatresao gredu protivničkih vratiju. Iduće nedjelje na rasporedu je gostovanje kod Sloge u Čakovcu u jutarnjem terminu.

NK Nedelišće - NK Podravina 1:0 (1:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 200
Suci: Novosel, Rohtek, Svetec; delegat: Melnjak

Strijelci: 1:0 Šemper 22'

Nedelišće: Jovan, Marciuš (od 77. Vrček), Mesarić, Kolak, Jurak, Rodrigo Lima, Vizinger ©, Martinović, Capan, Vibovec, Šemper

Podravina: Kovačić, S. Vađunec ©, Valjak, Marković, Fajt, Matijašec, Vagjunec, Zadravec, Pavković (od 68. D. Vađunec), Grabrovec, Pačko
Rezultati 25. kola: Rudar - Novi Marof 7:0, Omladinac - Mladost Komet 2:2, Međimurec - Sloga 1:2, Jalžabet - Dinamo 2:4, Nedeljanec - Dubravka-Zagorac 3:1, Bednja - Polet 2:2, Pušćine - Varteks 2:0