Rezultati mlađih uzrasta i veterana (30.03.-08.04.2019.)

U-10
14. kolo: Petica - Nedelišće 6:1, Naprijed - Sv. Juraj na Bregu 1:9, D. Kraljevec/Goričan - Međimurec 2:2, Graničar/Vidovčan - Omladinac/Sloboda (odgođeno)

15. kolo: Sv. Juraj na Bregu - Nedelišće 8:2, Graničar/Vidovčan - Naprijed 3:3, D. Kraljevec/Goričan - Omladinac/Sloboda 1:3, Petica - Međimurec 3:0

Poredak: Petica 42 (78:17), Sv. Juraj na Bregu 42 (72:18), Međimurec 22 (60:32), Graničar/Vidovčan 22 (42:40), Omladinac/Sloboda 21 (42:37), D. Kraljevec/Goričan 11 (25:53), Naprijed 10 (39:84), Nedelišće 1 (12:88)


U-12
14. kolo: Petica - Nedelišće 8:2, Naprijed - Sv. Juraj na Bregu 4:2, D. Kraljevec/Goričan - Međimurec 1:1, Graničar/Vidovčan - Omladinac/Sloboda (odgođeno)

15. kolo: Sv. Juraj na Bregu - Nedelišće 7:2, Graničar/Vidovčan - Naprijed 6:1, D. Kraljevec/Goričan - Omladinac/Sloboda 5:0, Petica - Međimurec (odgođeno)

Poredak: Petica 36 (60:12), Međimurec 35 (89:8), D. Kraljevec/Goričan 28 (58:21), Naprijed 20 (48:42), Sv. Juraj na Bregu 20 (42:37), Graničar/Vidovčan 18 (32:49), Omladinac/Sloboda 4 (5:55), Nedelišće 1 (12:122)


U-14
14. kolo: Petica - Nedelišće 17:1, Naprijed - Sv. Juraj na Bregu 4:1, D. Kraljevec/Goričan - Međimurec 1:9, Graničar/Vidovčan - Omladinac/Sloboda (odgođeno)

15. kolo: Sv. Juraj na Bregu - Nedelišće 10:0, Graničar/Vidovčan - Naprijed 8:0, D. Kraljevec/Goričan - Omladinac/Sloboda 1:3, Petica - Međimurec 2:0

Poredak: Petica 39 (75:19), Graničar/Vidovčan 34 (71:7), Omladinac/Sloboda 33 (73:17), Međimurec 28 (80:16), Naprijed 16 (41:84), Sv. Juraj na Bregu 10 (38:46), D. Kraljevec/Goričan 6 (24:93), Nedelišće 3 (15:135)


16. kolo: Naprijed - Nedelišće (13.04.2019. - U-12 u 10:00, 14.04.2019. - U-10 u 10:00 i U-14 u 11:15, sve u Cirkovljanu), Međimurec - Sv. Juraj na Bregu, Omladinac/Sloboda - Petica, Graničar/Vidovčan - D. Kraljevec/Goričan


Veterani
12. kolo: Nedelišće - Sloboda 8:3, Bratstvo - Mladost 1:0, Jadran - Sokol 0:3 b.b., Strahoninec - Omladinac (NSR) 2:1, Sloga - Omladinac (M) 6:2, Šenkovec - Hajduk 2:1

13. kolo: Nedelišće - Bratstvo 3:0, Sloboda - Šenkovec 0:5, Hajduk - Sloga 1:3, Omladinac (M) - Strahoninec 0:2, Omladinac (NSR) - Jadran 3:0 b.b., Sokol - Mladost 4:0

Poredak: Omladinac (NSR) 33 (66:19), Nedelišće 33 (46:22), Sloga 29 (56:21), Sokol 28 (41:18), Šenkovec 26 (44:17), Strahoninec 19 (41:35), Bratstvo 17 (26:36), Sloboda 14 (32:49), Mladost 10 (25:49), Omladinac (M) 9 (30:40), Hajduk 8 (26:54), Jadran 0 (12:85)

14. kolo: Šenkovec - Nedelišće (15.04.2019. u 16:30 u Šenkovcu), Bratstvo - Sokol, Mladost - Omladinac (NSR), Strahoninec - Hajduk, Sloga - Sloboda, Omladinac je slobodan