Rezultati mlađih uzrasta i veterana (15.-25.03.2019.)

U-10
12. kolo:  Graničar/Vidovčan - Nedelišće odgođeno, Naprijed - Petica 1:8, D. Kraljevec/Goričan - Sv. Juraj na Bregu 0:4, Omladinac/Sloboda - Međimurec 0:6

13. kolo: Nedelišće - D. Kraljevec/Goričan 2:2, Omladinac/Sloboda - Naprijed 9:2, Međimurec - Graničar/Vidovčan 2:3, Sv. Juraj na Bregu - Petica 2:0.

Poredak: Petica 36 (69:16), Sv. Juraj na Bregu 36 (55:15), Međimurec 21 (58:27), Graničar/Vidovčan 21 (39:37), Omladinac/Sloboda 18 (39:36), D. Kraljevec/Goričan 10 (22:48), Naprijed 9 (35:72), Nedelišće 1 (9:75)


U-12
12. kolo:  Graničar/Vidovčan - Nedelišće odgođeno, Naprijed - Petica 2:2, D. Kraljevec/Goričan - Sv. Juraj na Bregu odgođeno, Omladinac/Sloboda - Međimurec 0:3

13. kolo: Nedelišće - D. Kraljevec/Goričan 2:2, Omladinac/Sloboda - Naprijed 0:7, Međimurec - Graničar/Vidovčan 12:0, Sv. Juraj na Bregu - Petica 0:0.

Poredak: Međimurec 34 (88:7), Petica 33 (52:10), D. Kraljevec/Goričan 24 (52:20), Naprijed 17 (43:34), Sv. Juraj na Bregu 17 (33:31), Graničar/Vidovčan 15 (26:48), Omladinac/Sloboda 4 (5:50), Nedelišće 1 (8:107)


U-14
12. kolo:  Graničar/Vidovčan - Nedelišće odgođeno, Naprijed - Petica 2:6, D. Kraljevec/Goričan - Sv. Juraj na Bregu odgođeno, Omladinac/Sloboda - Međimurec 5:1

13. kolo: Nedelišće - D. Kraljevec/Goričan 1:3, Omladinac/Sloboda - Naprijed 12:0, Međimurec - Graničar/Vidovčan 0:0, Sv. Juraj na Bregu - Petica 0:3

Poredak: Petica 33 (56:18), Graničar/Vidovčan 31 (63:7), Omladinac/Sloboda 30 (70:16), Međimurec 25 (71:13), Naprijed 13 (37:75), Sv. Juraj na Bregu 7 (27:41), D. Kraljevec/Goričan 6 (22:81), Nedelišće 3 (13:108)


14. kolo: Petica - Nedelišće (30.03.2019. - U-12 u 9:30, U-10 u 10:45 i U-14 u 12:00, sve u Gornjem Hrašćanu), Naprijed - Sv. Juraj na Bregu, D. Kraljevec/Goričan - Međimurec, Graničar/Vidovčan - Omladinac/Sloboda


Veterani
11. kolo:  Nedelišće - Hajduk 5:1, Sloboda - Bratstvo 1:0, Šenkovec - Omladinac (M) 1:1, Sloga - Omladinac (NSR) 1:3, Strahoninec - Sokol 2:3, Jadran - Mladost 2:8.

Jadran je nakon 11. kola odustao od natjecanja.

Poredak: Omladinac (NSR) 30 (62:17), Nedelišće 27 (35:19), Sloga 23 (47:18), Sokol 22 (34:18), Šenkovec 20 (37:16), Sloboda 14 (29:36), Bratstvo 14 (25:33), Strahoninec 13 (37:34), Mladost 10 (25:44), Omladinac (M) 9 (28:32), Hajduk 8 (24:49), Jadran 0 (12:79)

12. kolo: Nedelišće - Sloboda (01.04.2019. u 16:30 u Nedelišću), Bratstvo - Mladost, Strahoninec - Omladinac (NSR), Sloga - Omladinac (M), Šenkovec - Hajduk, Sokol je slobodan