4. KPMM: Veterani izborili polufinale, seniori protiv Međimurca u osmini finala!

Veterani Nedelišća, trostruki prvaci Klupskog prvenstva Međimurja na mantinele, uspjeli su se plasirati u polufinale četvrtog izdanja ovog turnira. U 3. kolu grupe B imali su izravni dvoboj za prolaz s Vidovčanom iz Donjeg Vidovca u kojem im nijedan drugi ishod osim pobjede ne bi donio željeni cilj.

Vrlo izjednačeno bilo je prvo poluvrijeme u kojem je Vidovčan dva puta vodio s 1:0 i 2:1, dok su naši veterani poravnavali rezultat i držali se u utakmici golovima Branka Perka i Zvonimira Krznara. U nastavku je opet Vidovčan poveo, ali Nedelišće uspijeva preokrenuti rezultat na ugodnih 5:3.

Svoj drugi pogodak postigao je Krznar za novo izjednačenje, a za vodstvo su zabijali Dragan Vibovec i Ivica Vizinger. Protivnička ekipa smanjuje zaostatak, no dvije minute prije kraja Darko Čuček je strijelac za konačnih 6:4 i tri boda za 2. mjesto u grupi.

Igrali su: Košir, Čuček, Senčar, Krznar, Vibovec, Perko, Fučko, Maček, Oreški, Fegeš, Vizinger

Drugi dio natjecanja počinje u srijedu, 2. siječnja, s utakmicama osmine finala u seniorskoj konkurenciji. Prva utakmica na rasporedu je u 16:00 sati, a momčad Nedelišća će na teren izaći u 19:30 sati kad je na rasporedu susret s općinskim rivalom, Međimurcem iz Dunjkovca-Pretetinca.

Osmina finala (seniori): Rudar - Mladost (I) 16:00, Polet (SMnM) - Dinamo (P) 16:35, Hajduk (B) - Dubravčan 17:10, Pušćine - Spartak 17:45, Mladost Komet (Pr.) - Sokol 18:20, Polet (P) - Podturen 18:55, Nedelišće - Međimurec 19:30, Dinamo (D) - Omladinac (DS) 20:05 sati

Veterani će polufinalnu utakmicu odigrati u petak, 4. siječnja s početkom u 16:55 sati, a protivnik će im biti prvoplasirani iz grupe A u kojoj je moguće da će svi klubovi završiti sa šest osvojenih bodova. Rasplet u ovoj grupi bit će poznat dan prije polufinala.

Polufinale (veterani): A1 - Nedelišće 16:55, Sloga (Č) - A2 19:10 sati