4. KPMM: Seniori sigurni protiv Miklavčana, veteranima bod iz trilera sa Slogom

Prvi krug natjecanja na 4. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele se bliži kraju, a pretposljednjeg dana razigravanja po grupama seniori Nedelišća su ostvarili i treću pobjedu. Nakon pobjede nad Dubravčanom bilo je jasno da naša momčad s 1. mjesta ide u osminu finala, a to je potvrđeno protiv Budućnosti.

Ekipa iz Miklavca dobro je ušla u utakmicu i uspjela povesti 0:1, ali nogometaši Nedelišća preokrenuli su rezultat u svoju korist. Pogodak za izjednačenje postigao je Fran Vibovec, za vodstvo zabija Nikola Pomper sa sredine igrališta, a za 4:1 u strijelce se upisuju Goran Međumurac i David Jurak.

Pomper novim lijepim pogotkom povisuje vodstvo, Budućnost smanjuje na 5:2, a u zadnjim trenucima susreta Leon Vrček je strijelac za 6:2. Utakmica osmine finala igra se 2. siječnja u 19:30 sati, a protivnik će biti drugoplasirani iz grupe C - Hajduk (B), Međimurec, Pobjeda ili ČSK.

Igrali su: Paman, Slunjski, Vibovec, Pomper, Jurak, Međumurac, Marciuš, Novak, Vrček, Vizinger

Vrlo važan dvoboj odigrali su veterani protiv čakovečke Sloge u kojem je protivnička ekipa u prvom poluvremenu stekla prednost od 0:2. Početkom drugog dijela Dragan Vibovec vraća Nedelišće u igru, ali ubrzo je bilo 1:3 za Slogu. Naša momčad uspjela je povezati redove i doći do velikog preokreta.

Redom su zabijali Goran Maček za 2:3, Ivica Vizinger za poravnanje rezultata i Branko Perko za vodstvo 4:3. Nedelišće je stvorilo mnogo više prilika za pogodak, ali čakovečku ekipu spašavao je vratar. Neizvjesnost je trajala do samoga kraja utakmice kad Sloga dolazi do boda.

U posljednjoj minuti naši veterani imali su kontru za potvrdu pobjede, no Zvonimir Krznar i Siniša Senčar stopostotnu priliku nisu iskoristili, a Sloga je uzvratila napadom i 20 sekundi prije kraja postigla pogodak za 4:4. Slijedi im borba za prolaz grupe, s Vidovčanom igraju 30. prosinca u 16:00 sati.

Igrali su: Košir, Fučko, Čuček, Vibovec, Perko, Senčar, Maček, Krznar, Oreški, Fegeš, Vizinger