4. KPMM: Seniori bolji od Jedinstva, veterani uvjerljivi protiv Borca PMP

Drugog dana 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele svoju prvu utakmicu odigrala je seniorska momčad Nedelišća. U 1. kolu grupe F protivnik je bilo Jedinstvo (NSD), a naši nogometaši upisali su sigurnu pobjedu s konačnim rezultatom 7:2. Već nakon prvog poluvremena bilo je 3:0.

Dva pogotka u prvih 15 minuta postigao je Dejan Slunjski, a trećeg je dodao Fran Vibovec. Jedinstvo u nastavku smanjuje na 3:1, dok je prednost od tri razlike vratio David Jurak. Nakon primljenog gola za 4:2 u strijelce se još upisuju Nikola Pomper, Leonard Mesarić i drugi put Jurak za 7:2.

Igrali su: Kocijan, Slunjski, L. Mesarić, Jurak, Pomper, Vibovec, Novak, Marciuš, Vrček, Paman

Veterani su u svom drugom nastupu ostvarili vrlo uvjerljivu pobjedu protiv Borca PMP (T) koji je cijelo prvo poluvrijeme odigrao s igračem manje. Nedelišće je to iskoristilo i steklo nenadoknadivu prednost od 8:0, dok su gledatelji u drugom dijelu također vidjeli osam pogodaka, a susret je završio s 13:3.

Po četiri pogotka postigli su Branko Perko (hat-trick u 1. poluvremenu) i Goran Maček (hat-trick u 2. poluvremenu), a jednom su se u strijelce upisali Ivica Vizinger, Siniša Senčar, Hrvoje Treska, Dragan Vibovec i David Oreški.

Igrali su: Košir, Vibovec, Perko, Treska, Fučko, Fegeš, Senčar, Maček, Krznar, Oreški, Čuček, I. Vizinger

Seniori će idući nastup imati 28. prosinca (petak) protiv Dubravčana iz Donje Dubrave u 18:00 sati, a već dan kasnije igraju protiv Budućnosti iz Miklavca u 17:40 sati. Veterani će 29. prosinca odigrati utakmicu protiv Sloge iz Čakovca, a susret se igra u ranijem terminu od 14:10 sati.