4. KPMM: Veteranima bod protiv Trnave

23. prosinca u NGC-u Aton u Nedelišću započelo je 4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele, a u posljednjoj utakmici prvog dana održavanja ovog malonogometnog turnira nastupili su veterani Nedelišća.

Protivnik je bila Trnava iz Goričana, a u tvrdoj i neizvjesnoj utakmici ekipe su na kraju podijelile bodove odigravši 2:2. Nedelišće je u vodstvo doveo Branko Perko, a Trnava je izjednačila nakon isključenja vratara Nikole Košira.

Nakon prvih 15 minuta bilo je 1:1, a slično se ponovilo i u drugom dijelu. Zvonimir Krznar vraća Nedelišću prednost, no veterani iz Goričana uspjeli su izjednačiti četiri minute prije kraja susreta za 2:2.

U slučaju da će ekipe na kraju prvog kruga biti izjednačene na tablici prednost će imati Nedelišće zbog boljeg izvođenja penala. U istoj grupi Sloga je svladala Trnavu 11:2, a Vidovčan je bio bolji od Borca PMP 8:3.

Igrali su: Košir, Vibovec, Treska, Čuček, Perko, Krznar, I. Vizinger, Senčar, Fučko, Oreški

Turnir se nakon dvodnevne Božićne pauze nastavlja 26. prosinca kad će umjetnu travu osjetiti i seniori Nedelišća koji u 15:45 sati igraju protiv Jedinstva (NSD), dok će veterani od 16:55 sati igrati protiv Borca PMP.