Pregled najboljih na 3. Aton limač kupu

U zajedničkoj organizaciji NGC-a Aton, Škole nogometa Međimurec/Sloboda i Škole nogometa Nedelišće održan je 3. Aton limač kup, malonogometni turnir za mlađe uzrasne kategorije. Turnir je specifičan po tome što se odigrava na umjetnoj travi s mantinelama, a ove godine privukao je 54 ekipe.

U-7:
Finale: Lumen Varaždin - Mladost Komet Prelog 2:1

Poredak: 1. Lumen, 2. Mladost Komet, 3. Podravina, 4. Rudar

Najbolji igrač: Mauro Križanec (Lumen)
Najbolji strijelac: Paul Munđar (Rudar) - 12 golova
Najbolji golman: Marko Horvat (Mladost Komet)

U-8:
Finale: Lumen Varaždin - Sloga Čakovec 5:1

Poredak: 1. Lumen, 2. Sloga, 3. Međimurje, 4. Sloboda ŠN

Najbolji igrač: Petar Kelnerić (Lumen)
Najbolji strijelac: Viktor Dodlek (Međimurje) - 10 golova
Najbolji golman: Branimir Murković (Sloga)

U-10:
Finale: Mladost Komet Prelog - Sloga Čakovec 4:0

Poredak: 1. Mladost Komet, 2. Sloga, 3. Dubravka-Zagorac, 4. Međimurje

Najbolji igrač: Noa Kuhanec (Mladost Komet)
Najbolji strijelac: Vito Vuković (Sloga) - 7 golova
Najbolji golman: Šimun Sokač (Mladost Komet)

U-12:
Finale: Međimurec/Sloboda - Sloboda ŠN Varaždin 3:2

Poredak: 1. Međimurec/Sloboda, 2. Sloboda ŠN, 3. Rudar, 4. Petica

Najbolji igrač: Šimun Kolar (Međimurec/Sloboda)
Najbolji strijelac: Leon Sukačić (Sloboda ŠN) - 8 golova
Najbolji golman: Ivan Fučec (Međimurec/Sloboda)

U-17:
Finale: Koprivnica - Sloboda ŠN 3:1

Poredak: 1. Koprivnica, 2. Sloboda ŠN, 3. Mala Subotica, 4. Dinamo/Zelenko

Najbolji igrač: Matija Pintar (Mala Subotica)
Najbolji strijelac: Fran Kožarić (Koprivnica) - 15 golova
Najbolji golman: Mateo Videc (Sloboda ŠN)


Na 3. Aton limač kupu sudjelovali su sljedeći nogometni klubovi i škole nogometa: ŠN Dinamo/Zelenko, NK Dubravka-Zagorac (Turčin), Koprivnica (kadeti Slaven Belupo), ŠN Lumen (Varaždin), ŠN Općine Mala Subotica, ŠN Međimurec/Sloboda, NŠ Međimurje (Čakovec), NK Mladost Komet (Prelog), ŠN Omladinac/Sloboda, ŠN Petica, NK Podravina (Ludbreg), ŠN Pušćine-Strahoninec, NK Rudar (Mursko Središće), NK Sloboda ŠN (Varaždin), NK Sloga (Čakovec), ŠN Sveti Juraj na Bregu, ŠN Sveti Marko (Selnica), NK Toplice (Krapinske Toplice)