Prvi put ove sezone spojili 2 pobjede u nizu!

= NK Nedelišće - NK Sloga (Č) 2:0

Nogometaši Nedelišća su se nakon dva gostovanja vratili na domaći teren i po angažiranosti odigrali jednu od boljih utakmica ove jeseni. Oko 250 gledatelja pratilo je susjedski dvoboj protiv čakovečke Sloge u kojem su gosti bili u podređenom položaju kroz svih 90 minuta.

Slogina obrana nije izdržala ni minutu, Danijel Mesarić prebacuje loptu na drugu stranu do Nikole Pompera koji ubacuje u peterac, a Luka Brlenić glavom zabija za 1:0. Nekoliko minuta kasnije prema vratima Nedelišća pucao je Siniša Baksa, no lopta odlazi pored okvira gola.

U 7. minuti Boris Martinović je uposlio Brlenića, ali njegov udarac ovog puta je zaustavio vratar Sloge Antonio Vurušić. Naša momčad je u posljednjih desetak minuta prvog dijela stvorilo još dvije prilike, u 34. minuti David Jurak iz blizine pogađa stativu, dok pokušaj D. Mesarića u 43. minuti brani vratar.

Nedelišće dobro ulazi i u drugo poluvrijeme, samo je sreća spasila Čakovčane u 57. minuti. Nakon ubačaja Juraka zaprijetio je Pomper, a lopta se od Vurušića odbija u stativu. Pogodak za 2:0 stiže u 69. minuti, na asistenciju D. Mesarića strijelac je bio Toni Capan koji također zabija glavom.

Već u 72. minuti nakon kombinacije Pompera i Capana u dobroj poziciji bio je D. Mesarić čiji snažan udarac zaustavlja protivnički vratar. Po četvrti put ove jeseni Karlo Kocijan sačuvao je svoju mrežu netaknutom, a momčad je napokon spojila dvije uzastopne pobjede. Sljedeća stanica: Domašinec.

NK Nedelišće - NK Sloga (Č) 2:0 (1:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 250
Suci: Tomičić, Horvat, Sukanec; delegat: Kuščer

Strijelci: 1:0 Brlenić 1', 2:0 Capan 69'

Nedelišće: Kocijan, Vibovec (od 58. Pintarić), Martinović, Levačić, Brlenić, Jurak (od 73. Vizinger), Dodlek, L. Mesarić (od 52. Capan), Slunjski, Pomper (od 86. Marciuš), D. Mesarić (od 83. Vrček)

Sloga: Vurušić, Katančić, Obadić, Bajus (od 90. Krznar), Kosalec (od 80. Mihalic), Baksa (od 85. Borko), Hergotić (od 46. Caban), Antonović, Knežević, Zoka, Ladić (od 73. Kukovec)
Rezultati 11. kola: Omladinac - Podravina 1:3, Rudar - Varteks 1:2, Pušćine - Mladost Komet 2:1, Bednja - Novi Marof 6:0, Nedeljanec - Polet 2:7, Jalžabet - Dubravka-Zagorac 0:0, Međimurec - Dinamo 1:0