Rezultati mlađih uzrasta i veterana (15.-24.09.2018.)

U-10
3. kolo: D. Kraljevec/Goričan - Naprijed 4:2, Petica - Graničar/Vidovčan 8:2, Sv. Juraj na Bregu - Omladinac/Sloboda 4:2, Nedelišće - Međimurec (odgođeno)

4. kolo:
 Naprijed - Međimurec 0:13, Omladinac/Sloboda - Nedelišće 3:0, Graničar/Vidovčan - Sveti Juraj na Bregu 1:2, D. Kraljevec/Goričan - Petica 0:7

Poredak: Petica 12 (24:3), Sv. Juraj na Bregu 12 (14:4), Omladinac/Sloboda 6 (9:7), Graničar/Vidovčan 6 (14:16), Međimurec 3 (14:11), D. Kraljevec/Goričan 3 (6:15), Naprijed 3 (9:25), Nedelišće 0 (0:9)


U-12
3. kolo:  D. Kraljevec/Goričan - Naprijed 3:2, Petica - Graničar/Vidovčan 3:1, Sv. Juraj na Bregu - Omladinac/Sloboda 8:0, Nedelišće - Međimurec (odgođeno)

4. kolo:
 Naprijed - Međimurec 0:7, Omladinac/Sloboda - Nedelišće 0:0, Graničar/Vidovčan - Sveti Juraj na Bregu 6:3, D. Kraljevec/Goričan - Petica 0:2

Poredak: D. Kraljevec/Goričan 9 (10:6), Međimurec 7 (14:1), Petica 7 (6:2), Sv. Juraj na Bregu 6 (14:12), Graničar/Vidovčan 6 (13:12), Naprijed 3 (6:14), Nedelišće 1 (0:6), Omladinac/Sloboda 1 (0:10)


U-14
3. kolo: D. Kraljevec/Goričan - Naprijed 4:6, Petica - Graničar/Vidovčan 0:6, Sv. Juraj na Bregu - Omladinac/Sloboda 0:2, Nedelišće - Međimurec (odgođeno)

4. kolo:
 Naprijed - Međimurec 0:7, Omladinac/Sloboda - Nedelišće 3:0 b.b., Graničar/Vidovčan - Sveti Juraj na Bregu 8:1, D. Kraljevec/Goričan - Petica 0:10

Poredak: Graničar/Vidovčan 12 (38:1), Omladinac/Sloboda 12 (20:4), Petica 6 (12:11), Naprijed 6 (9:26), Međimurec 3 (7:1), Nedelišće 3 (6:8), Sv. Juraj na Bregu 0 (3:16), D. Kraljevec/Goričan 0 (7:35)


5. kolo: Petica - Naprijed, Sv. Juraj na Bregu - D. Kraljevec/Goričan, Međimurec - Omladinac/Sloboda, Nedelišće - Graničar/Vidovčan (utakmice se igraju 30. rujna 2018. u 10:00 / 11:00 / 12:15 sati)


Veterani
5. kolo: Omladinac (NSR) - Bratstvo 10:2, Omladinac (M) - Sokol 1:3, Hajduk - Mladost 1:3, Sloboda - Jadran 12:2, Nedelišće - Strahoninec 3:1, Šenkovec - Sloga 1:4

6. kolo: Bratstvo - Sloga 1:7, Strahoninec - Šenkovec 1:7, Jadran - Nedelišće 0:2, Mladost - Sloboda 0:6, Sokol - Hajduk 10:1, Omladinac (NSR) - Omladinac (M) 2:1

Poredak: Omladinac (NSR) 18 (35:8), Nedelišće 15 (16:5), Sloga 13 (28:8), Šenkovec 13 (16:9), Sokol 12 (24:11), Strahoninec 9 (19:20), Omladinac (M) 7 (18:13), Sloboda 6 (21:24), Mladost 6 (9:21), Bratstvo 4 (11:26), Hajduk 3 (14:31), Jadran 0 (6:41)

7. kolo: Omladinac (M) - Bratstvo (SV), Hajduk (B) - Omladinac (NSR), Sloboda (S) - Sokol, Nedelišće - Mladost (I), Šenkovec - Jadran, Sloga (Č) - Strahoninec (utakmice se igraju 1. listopada 2018. u 16:00 sati)