Nadoknadili 0:2 za podjelu bodova u derbiju na početku sezone

Nogometaši Nedelišća pod vodstvom novog trenera Davora Balenta ušli su u drugu sezonu Međimurske Premier NL na domaćem terenu i pred oko 250 gledatelja podijelili bodove s općinskim rivalom Centrometalom iz Macinca. Gosti su u prvom poluvremenu stekli prednost, ali Nedelišće je još jednom potvrdilo da je 2:0 najgori rezultat u nogometu.

Strijelac za Centrometal bio je Jaša Kocijan, u 22. minuti za 0:1 i samo četiri minute kasnije za 0:2. Naša momčad oporavila se od šoka i u drugo poluvrijeme krenula odlučnije po pozitivan rezultat, što se vrlo brzo i isplatilo. Zaostatak je smanjio Saša Treska u 47. minuti na 1:2, dok je Nikola Munđar u 64. minuti zatresao mrežu za konačnih 2:2.

U 2. kolu Nedelišće je domaćin Bratstvu iz Jurovca, utakmica se igra u subotu (2. rujna) od 17:00 sati. Prije toga, u srijedu (30. kolovoza) je na rasporedu prijateljska utakmica na SRC Trate protiv Slobode iz Varaždina od 18:00 sati.

Rezultati 1. kola: Bratstvo (J) - BSK 0:3, Mladost (SM) - Mladost K. (P) 3:2, Bratstvo (SV) - Spartak 3:2, Draškovec - Spartak 2:2, Jedinstvo - Sloga 4:0, Dinamo - Međimurec 2:4

 

NK NEDELIŠĆE - NK CENTROMETAL 2:2 (0:2)
Stadion: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 250.
Suci: Škrobar, Novak, Režek. Delegat: Jambrović.

Strijelci: 0:1 Kocijan (22'), 0:2 Kocijan (26'), 1:2 Treska S. (47'), 2:2 Munđar (64')

NEDELIŠĆE: Kanižaj, Vibovec J., Lončar, Jelovečki, Mavriček, Treska S., Bacinger (46' Bujanić), Juranović, Hladnik, Vibovec F., Munđar (88' Senčar)

CENTROMETAL: Tomašić, Ister, Gelo, Kocijan (88' Kirić), Dombaj, Marčec (46' Glogovec), Treska (61' Toma), Kršlak, Meglić, Mihaljuš, Kršić