Nedelišće pucalo iz svih oružja i četiri puta zatreslo mrežu Mladosti!

= NK Nedelišće - NK Mladost K. (P) 4:0

U 11. kolu opet smo gledali Nedelišće u pravom izdanju, nalik onom s početka sezone. Na Tratama je gostovala trećeplasirana Mladost Komet iz Preloga koja je pala praktički bez ispaljenog metka, dok je Nedelišće prijetilo i zabijalo sa svih strana i pozicija. Golijada je krenula sredinom prvog dijela.

Matija Farkaš izborio je kazneni udarac u 24. minuti, a s 11 metara precizan je bio Saša Treska za 1:0 i s tim je rezultatom završeno prvo poluvrijeme utakmice. U drugom poluvremenu dominacija je okrunjena s još tri pogotka u protivničkoj mreži za prvu pobjedu nakon posta od šest kola.

Ubačaj Leona Celčića iz slobodnog udarca na oko 35 metara od gola dočekao je Nino Pintarić i u 57. minuti odlično pogodio za vodstvo 2:0. U 75. minuti Celčić oduzima loptu i pokreće akciju na kraju koje on zabija za 3:0 i postiže svoj prvijenac u dresu Nedelišća.

Četvrti pogodak stiže u 90. minuti, iz kornera je oštro prema vratima ubacio Vedran Kršlak, a Stiven Sabol glavom poslao loptu u mrežu i postavio konačni rezultat 4:0. S velika četiri boda iz posljednje dvije utakmice protiv klubova s vrha tablice opet smo u sedlu i spremno čekamo iduće utakmice.

Rezultati 11. kola: Dinamo (P) - Sloga 2:2, Ivančica - Omladinac 4:1, Dubravka-Zagorac - Plitvica 2:2, Centrometal - Međimurec 1:0, Zelengaj - Bednja 0:1, nedjelja: Jalžabet - Dinamo (D), odgođeno: Nedeljanec - Mladost (SM)

24.10.2020.
15:00 sati
Škrobar, Mesarić, Kantoci
Nedelišće
SRC Trate
200 gledatelja

1'   Početak utakmice
23' Žuti karton: Šimunić
24' GOOOL! Treska S. 1:0
(11 m)
31' Žuti karton: Jurak
45'   Poluvrijeme
48' Žuti karton: Radiković
51' Izlazi: Farkaš
Ulazi: Treska I.
55' Žuti karton: Jambrović
57' GOOOL! Pintarić 2:0
Asistencija: Celčić
58' Izlazi: Lesjak
Ulazi: Kršlak
59' Izlazi: Jambrović
Ulazi: Golubić
73' Žuti karton: Pintarić
74' Izlazi: Vuk D.
Ulazi: Zvornik
75' GOOOL! Celčić 3:0
Asistencija: Treska S.
78' Žuti karton: Martinović
78' Žuti karton: Balent
79' Žuti karton: Šegović
80' Izlazi: Vuk A.
Ulazi: Halić
83' Izlazi: Pintarić
Ulazi: Patafta
83' Izlazi: Treska S.
Ulazi: Vizinger
90' GOOOL! Sabol 4:0
Asistencija: Kršlak