Druženjem seniora i veterana prekinuta prisilna stanka

Gotovo tri mjeseca nakon posljednje odigrane utakmice nogometaši Nedelišća su se nakon stanke uzrokovane pandemijom korona virusom vratili na teren. U petak, 5. lipnja, organizirano je druženje između seniora i veterana, a odigrana je i međusobna prijateljska utakmica.

U oba sastava za nastup je konkuriralo 15-ak igrača, a odigrana su dva poluvremena od 35 minuta. Seniori su u prvom dijelu stekli prednost 5:0 s dva pogotka Saše Treske, te po jednim Matije Farkaša, Josipa Lepena i autogolom Tomislava Fučka.

Za seniore je u drugom poluvremenu dva pogotka postigao Zvonimir Panić, dok su za veterane po jedan pogodak postigli Goran Maček i Dragan Vibovec. Utakmica je završila pobjedom seniora rezultatom 7:2.

Pred seniorskom momčadi sada su pripreme i tempiranje forme za četvrtfinalnu utakmicu Međimurskog nogometnog kupa protiv trećeligaša Rudara koja je na rasporedu 19. srpnja u Murskom Središću.