8 dana prije početka proljetnog dijela prvenstva Nedelišće ostvarilo još jednu pobjedu...

NK Nedelišće

U zadnjoj provjeri sigurna pobjeda u Črenšovcima

= Črenšovci - Nedelišće 1:3

Sedmu, ujedno i posljednju, prijateljsku utakmicu Nedelišće je odigralo u Črenšovcima kod tamošnjeg slovenskog četvrtoligaša. Naša momčad zaigrala je bez nekoliko važnih članova udarne postave, no razlika u kvaliteti ipak je došla do izražaja te ćemo proljetni dio dočekati s pobjedom u zadnjoj provjeri.

Domaćin je nakon samo dvije minute igre bio u rezultatskom zaostatku, protivničku obranu vrlo rano probio je Kirić. Isti igrač svoj drugi pogodak postiže u nastavku utakmice, opet vrlo brzo, već u 49. minuti. Deset minuta kasnije Črenšovci zabijaju za 1:2, a S. Treska u 86. minuti s 11 metara zabija za 1:3.

NK Črenšovci - NK Nedelišće 1:3 (0:1)
Igralište: Črenšovci (Slovenija)
Gledatelja: 50

Nedelišće: Kocijan, Šimunić, Vibovec, Sabol, Martinović, Lesjak, Lepen, Farkaš, Kirić, S. Treska, Vizinger (još su igrali: Pintarić, Patafta, I. Treska)