Druga momčad koprivničkog prvoligaša svladana je s 2:0 i može se reći da su nogometaši Nedelišća spremni za proljeće...

NK Nedelišće

S novom pobjedom potvrdili spremnost za proljeće

= Nedelišće - Slaven Belupo II 2:0

Pretposljednju provjeru prije nastavka sezone nogometaši Nedelišća odradili su na domaćem terenu protiv druge momčadi Slaven Belupa, vodećeg sastava 4. NL KC-BJ-VT i budućeg trećeligaša. Stotinjak gledatelja prisustvovalo je četvrtoj pobjedi naše momčadi na zimskim pripremama.

Nedelišće u vodstvo dolazi u 16. minuti kad je Kirić poslužio Panića koji iz blizine rutinski šalje loptu u protivničku mrežu. Do kraja poluvremena bilo je još nekoliko dobro izvedenih akcija, ali bez pogotka. Sredinom drugog dijela, u 68. minuti, S. Treska bio je strijelac za konačnih 2:0.

Imali su i Koprivničanci svoje prilike, no Kocijan je s nekoliko vrlo dobrih reakcija uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom. Prije prvog proljetnog kola Nedelišće će još iduće subote odigrati generalku u Sloveniji u Črenšovcima kod istoimenog četvrtoligaša.

NK Nedelišće - NK Slaven Belupo II 2:0 (1:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće