Protiv trećeligaša naši nogometaši izgledali su spremno za nastavak sezone...

NK Nedelišće

Bez pobjednika u Ludbregu, svakome po poluvrijeme

= Podravina - Nedelišće 1:1

Nakon dvije domaće prijateljske utakmice Nedelišće je 8. veljače gostovalo u Ludbregu kod trećeligaša Podravine. Prvo poluvrijeme pripalo je našoj momčadi koja je djelovala bolje na terenu i to kapitalizirala prednošću nakon 45 minuta. Strijelac za vodstvo 0:1 bio je Kirić u 33. minuti.

Prije toga, Ludbrežane je u 20. minuti spasio okvir gola kad je nakon lijepe akcije Šimunić ubacio s desne strane, a Panić glavom pogodio stativu. U drugom dijelu zaigralo je svih osam igrača koji su čekali na klupi, a Podravina je izjednačila na 1:1 u 72. minuti.

NK Podravina - NK Nedelišće 1:1 (0:1)
Igralište: Gradski stadion, Ludbreg
Gledatelja: 50

Nedelišće: Kocijan, Šimunić, Vibovec, Sabol, Patafta, Lesjak, Lepen, Jurak, Kirić, S. Treska, Panić (još su igrali: Pintarić, Vizinger, Radiković, Farkaš, Dežđek, Dodlek, Šoltić, I. Treska)