Na početku priprema bolje se snašao protivnik iz višeg ranga...

NK Nedelišće

Varteks bolji od Nedelišća u prijateljskom susretu

= NK Nedelišće - NK Varteks 0:2

Na kraju prvog tjedna zimskih priprema nogometaši Nedelišća odigrali su prijateljsku utakmicu protiv varaždinskog Varteksa, četvrtoplasiranog kluba 3. HNL - Sjever. Susret je odigran pred 100-tinjak gledatelja, a gosti su ranim golovima u svakom poluvremenu ostvarili pobjedu 0:2.

Za Varteks prvi pogodak postiže Šoštarić u 9. minuti i s minimalnih 0:1 završava prvo poluvrijeme. Obje momčadi u drugo poluvrijeme ulaze s brojnim izmjenama, a gosti jedini pogodak u nastavku postižu već u 48. minuti kad Šenkiš zabija za konačnih 0:2.

NK Nedelišće - NK Varteks 0:2 (0:1)
Igralište: Pomoćni teren, Nedelišće