Realizacija i dalje problem, Bednja slavila nakon preokreta

= NK Bednja - NK Nedelišće 2:1

Neutralan gledatelj, ako se takav našao u Beletincu među stotinjak prisutnih, teško je mogao zaključiti koja momčad je lider prvenstva, a koja drži 12. mjesto na tablici. Kod domaćina nije bilo nekoliko prvotimaca, no to ne umanjuje još jedan dobar nastup mladih nogometaša Nedelišća.

Obrana Bednje od početka nije djelovala sigurno, a kapitulirala je u 25. minuti kad je Karlo Kocijan dugom loptom u napadu pronašao Davida Juraka koji glavom prebacuje domaćeg vratara za vodstvo 0:1. Već u prvoj idućoj akciji Bednja uspijeva izjednačiti pogotkom iskusnog Ivana Režića.

Domaćin do preokreta dolazi u 55. minuti kad svoj deveti ovosezonski pogodak postiže Roberto Bregović, trenutno najbolji strijelac lige. Obranu su još jednom držali Stiven Sabol i kapetan Fran Vibovec pa igrači Bednje nisu puno prijetili prema vratima Nedelišća.

Naša momčad može žaliti za bodovima jer su propuštene 3-4 izgledne prilike, no treba gledati naprijed i okrenuti se idućim utakmicama. U utorak slijedi osmina finala Međimurskog nogometnog kupa protiv Hodošana, a nakon zamjene domaćinstva utakmica se igra u Nedelišću.

Rezultati 7. kola: Omladinac - Zelengaj 2:1, Ivančica - Dinamo (D) 2:0, Sloga - Mladost K. (P) 1:0, Međimurec - Mladost (SM) 1:1, Jalžabet - Dinamo (P) 1:2, Dubravka-Zagorac - Nedeljanec 2:1