Veterani s dva poraza završili nastup u Metkoviću

Na 17. dvoranskom prvenstvu HNS-a veterani nisu uspjeli izboriti osminu finala, u skupini C zabilježili su oba poraza. U petak su od Neretve poraženi s 2:0, a prije toga je u prvoj utakmici ove skupine Neretva s 1:0 svladala VG Boyse. Našoj ekipi trebala je u subotu pobjeda, no s 3:0 bolji su bili VG Boysi.Veterani Nedelišća nisu uspjeli prirediti iznenađenje u skupini s jakim protivnicima te se iz Metkovića kući vraćaju bez bodova i postignutog gola. Uskoro slijedi selidba s parketa na travnjak, a tamo će naša ekipa u proljetnom dijelu sezone uz nekoliko pojačanja dati sve od sebe u borbi za naslov prvaka.

Na prvenstvu je sudjelovalo 27 momčadi, a za titulu prvaka izborio se Zagorec iz Krapine, koji je u finalu svladao momčad Kašina Gradnja Sesvete s uvjerljivih 4:0. Prošlogodišnji prvaci iz Neretve ove su godine na domaćem terenu osvojili treće mjesto pobjedom nad momčadi Slunja 4:1.Foto: likemetkovic.hr / foto RAF
Skupina C
Neretva - VG Boys 1:0
Nedelišće - Neretva 0:2
VG Boys - Nedelišće 3:0

1. Neretva 6 (3:0)
2. VG Boys 3 (3:1)
3. Nedelišće 0 (0:5)