4. KPMM: Veterani ostali bez finala, Budućnost (P) bolja s 3:1

Nakon tri uzastopna naslova prvaka prekinuta je dominacija nedelišćanskih veterana na Klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele. Tokom cijelog turnira nisu bili na razini prethodnih godina, a sve je kulminiralo porazom u polufinalu od iskusne ekipe Budućnosti iz Podbresta koja je slavila 1:3.

Nije bilo ljepote u igri u prvom poluvremenu, zbog velikog uloga obje ekipe imale su vrlo oprezan pristup i nakon 15 minuta nije bilo ni pogodaka. U nastavku je Budućnost povela nakon pet minuta igre, dok su dvije minute prije kraja udvostručili prednost na 0:2 i već tu je bio kraj neizvjesnosti.

U posljednjoj minuti protivnik dolazi i do 0:3, a poraz je pogotkom u posljednjim sekundama ublažio Hrvoje Treska. Za osvajanje 3. mjesta očekuje ih borba s Omladincem iz Mačkovca u 16:25 sati (subota, 5. siječnja), dok se u finalu sastaju Sloga iz Čakovca i Budućnost od 19:00 sati.

Igrali su: Košir, Vibovec, Fučko, Treska, Čuček, Fegeš, Oreški, Maček, Perko, Senčar, Vizinger