4. KPMM: Sa zvukom sirene seniori ostali bez četvrtfinala

I drugu godinu zaredom seniorska momčad Nedelišća završila je svoj nastup na Klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele već u osmini finala. U prekrasnom ambijentu s punim tribinama mnogobrojni gledatelji mogli su uživati u susjedskom derbiju Nedelišća i Međimurca.

U prvom dijelu naši nogometaši imali su konkretnije prilike i upućivali više udaraca prema protivničkim vratima. Pogodak je napokon stigao tri minute prije kraja poluvremena kad je David Jurak bio strijelac za 1:0, no već u istoj minuti slijedi izjednačenje, Davor Piškor zabija za 1:1.

Tvrda igra nastavila se u drugom poluvremenu, a šok stiže četiri minute prije kraja kad Marin Zadravec zabija za preokret i vodstvo Međimurca 1:2. Drama se nastavlja tri minute nakon toga, Dejan Slunjski pokazao je što zna, ispremiješao protivničku obranu i nebranjivo poentirao za 2:2.


Ipak, pobjednik nije odlučen nakon penala, 40-ak sekundi prije kraja Nedelišće dobiva slobodan udarac, a nezaustavljanjem vremena ostalo je svega pet sekundi. Lopta završava u bloku i u zadnjoj sekundi pokušaj Darka Vabeca odlazi u mrežu Nedelišća za 2:3 u korist Međimurca.

Igrali su: Kocijan, Slunjski, Pomper, Vibovec, Jurak, Martinović, Međumurac, Marciuš, Novak, Vrček

Osmina finala: Rudar - Mladost (I) 10:2, Polet (SMnM) - Dinamo (P) 9:3, Hajduk (B) - Dubravčan 9:6, Pušćine - Spartak 3:3 (2:0), Mladost Komet (Pr.) - Sokol 3:2, Polet (P) - Podturen 2:2 (1:3), Nedelišće - Međimurec 2:3, Dinamo (D) - Omladinac (DS) 6:3