Štrigovska Sloga odnijela pobjedu iz Nedelišća

U 28. kolu Međimurske Premier NL momčad Nedelišća na svojim je Tratama bila domaćin Slogi iz Štrigove. Dvoboj je pratilo 200-tinjak gledatelja, a u utakmici bez rezultatskog značaja više želje za pobjedom prikazali su gostujući igrači. Sloga je povela u 15. minuti, a strijelac pogotka za 0:1 bio je Daniel Vuković.

Sredinom drugog poluvremena Štrigovčani su podebljali prednost. Vuković u 61. minuti postiže svoj drugi pogodak za 0:2, da bi već u 63. minuti Goran Spasić povisio vodstvo gostiju na 0:3. Nedelišće se budi u narednim minutama, pa Nikola Munđar u 71. minuti zabija za 1:3, dok u 74. minuti David Jurak postavlja konačnih 2:3.

Pretposljednje kolo MPNL-a donosi nam gostovanje u Palovcu kod trećeplasiranog Dinama.

Rezultati 28. kola: Draškovec - Podturen 5:4, Naprijed - Mladost K. (P) 1:2, Bratstvo (J) - Graničar 2:1, Mladost (SM) - Bratstvo (SV) 2:2, BSK - Dinamo 0:3, Centrometal - Jedinstvo 1:4, Međimurec - Galeb 9:1

 

NK NEDELIŠĆE - NK SLOGA 2:3 (0:1)
Stadion: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 200.
Suci: Fleten, Kukovec, Novak. Delegat: Šoltić.

Strijelci: 0:1 Vuković (15'), 0:2 Vuković (61'), 0:3 Spasić (63'), 1:3 Munđar (71'), 2:3 Jurak (74')

NEDELIŠĆE: Kocijan, Vibovec J., Pintarić M., Mavriček, Jurak, Bujanić (60' Bacinger), Treska S., Farkaš, Vibovec F., Vuk, Munđar. Trener: Luka Murk.

SLOGA: Novak, Spasić, Kopjar (84' Kopjar, 90+8' Kovačić), Lukovnjak, Pomper, Šoštarić, Ferlin (75' Panić Levak), Perkušić, Slunjski, Heric, Vuković. Trener: Danijel Jagec.