Kršlak strijelac za pobjedu, Kocijan sačuvao čistu mrežu

Uz brojne izostanke momčad Nedelišća u 23. kolu Međimurske Premier NL gostovala je u Cirkovljanu kod Naprijeda sa zadatkom da se zaustavi niz poraza koji traje već tri kola. Utakmici je prisustvovalo 200-tinjak gledatelja, a o pobjedniku utakmice odlučio je jedan pogodak, postignut u posljednjim minutama prvog poluvremena.

Domaćin je zatresao okvir vratiju, a u idućem napadu sijevnula je kontra koju je u 42. minuti dovršio Vedran Kršlak pogotkom za vodstvo 0:1. Ogroman posao odradio je Matija Farkaš, koji je uz najviše pretrpljenih prekršaja, po pretrčanim kilometrima odigrao utakmicu za trojicu igrača i predvodio Nedelišće do nove pobjede.

U idućem kolu igra se derbi na Tratama između petoplasiranog Nedelišća i drugoplasiranog Podturna.

Rezultati 23. kola: Dinamo - Draškovec 5:1, Sloga - Jedinstvo 4:1, Bratstvo (SV) - Galeb 10:0, Graničar - Međimurec 2:1, Mladost K. (P) - Centrometal 2:0, Podturen - BSK 2:1, Bratstvo (J) - Mladost (SM) 3:5

 

NK NAPRIJED - NK NEDELIŠĆE 0:1 (0:1)
Igralište: Zdenci, Cirkovljan. Gledatelja: 200.
Suci: Žganec, Felker, Korunek. Delegat: Kovač.

0:1 Kršlak (42')

NAPRIJED: Varga L., Čavala, Salatović, Musa, Takacs, Varga F., Varga Lj. (64' Pečarko), Božek (78' Černov), Horvat P., Brumen, Pintač (61' Crnković)

NEDELIŠĆE: Kocijan, Lesar, Pintarić N., Pintarić M., Kršlak, Treska I. (80' Vibovec J.), Treska S., Farkaš, Vibovec F., Vuk, Munđar