Poveli 2:0 i na kraju pognutih glava napustili teren u Draškovcu

U 20. kolu Međimurske Premier NL 200-tinjak gledatelja svjedočilo je preokretu kojeg su izrežirali igrači Draškovca. Momčad Nedelišća odradila je pod vodstvom Luke Murka svoje ponajbolje 1. poluvrijeme i držala konce igre u svojim rukama. Igrala se 15. minuta kad je Nikola Munđar iskoristio svoju brzinu i postigao pogodak za vodstvo 0:1.

Ni deset minuta kasnije Nedelišće ima sigurno vodstvo 0:2 u 24. minuti, svoj treći pogodak u posljednje dvije utakmice postiže David Jurak. Domaćin je zaprijetio u 27. minuti, Luka Topolnjak skrivio je kazneni udarac, ali obranom Franu Balentu sačuvao je svoju mrežu praznom za mirniji odlazak na poluvrijeme.

Sredinom 2. poluvremena dogodila se 'crna rupa' iz koje se momčad Nedelišća nije uspjela izvući do kraja utakmice. U 68. minuti Vitor Hugo se sjurio prema vratima i smanjio zaostatak na 1:2, već u 71. minuti Bruno Đurasek bio je strijelac za poravnanje rezultata na 2:2, da bi u 73. minuti Vitor Hugo doveo Draškovec do pobjede 3:2.

Rezultati 20. kola: BSK - Mladost (SM) 1:2, Centrometal - Bratstvo (J) 3:1, Međimurec - Naprijed 2:0, Galeb - Podturen 0:3, Jedinstvo - Mladost K. (P) 2:0, Dinamo - Graničar 1:2, Sloga - Bratstvo (SV) 2:2

 

NK DRAŠKOVEC - NK NEDELIŠĆE 3:2 (0:2)
Igralište: Zelenišće, Draškovec. Gledatelja: 200.
Suci: Turk, Zobec, Žganec. Delegat: Drvenkar.

0:1 Munđar (15'), 0:2 Jurak (24'), 1:2 Vitor Hugo (68'), 2:2 Đurasek (71'), 3:2 Vitor Hugo (73')

DRAŠKOVEC: Fodor, Đurasek, Novak (55' Lipić), Garzon Colome, Vitor Hugo (90+2' R. Balent), K. Marić, F. Balent, Mat. Radiković, Sačer (90+1' Mar. Radiković), Zagoršćak, M. Marić

NEDELIŠĆE: Topolnjak, Pintarić M., Lesar, Kršlak, Jurak, Bacinger (85' Bujanić), Treska S., Farkaš (60' Mavriček), Vibovec F., Vuk, Munđar