Minimalna, ali zaslužena pobjeda protiv Dinama

Posljednju domaću utakmicu ove godine nogometaši Nedelišća okončali su pobjedom nad Dinamom iz Palovca. Dvoboju 14. kola Međimurske Premier NL prisustvovalo je oko 250 gledatelja, a pobjednika je odlučio jedan pogodak. Kazneni udarac izborio je Saša Treska, a siguran realizator u 58. minuti bio je Marcos Gabriel za slavlje Nedelišća rezultatom 1:0.

U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva Nedelišće gostuje kod Jedinstva u Gornjem Mihaljevcu, utakmica će se odigrati u nedjelju (20. studenog) s početkom u 13:30 sati.

Rezultati 14. kola: Draškovec - Međimurec 2:2, Centrometal - Galeb 2:0, Podturen - Mladost K. (P) 6:1, BSK - Jedinstvo 1:3, Mladost (SM) - Sloga 3:1, Bratstvo (J) - Bratstvo (SV) 2:2, Naprijed - Graničar 1:2

 

NK NEDELIŠĆE - NK DINAMO 1:0 (0:0)
Stadion: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 250.
Suci: Kolarić, Sukanec, Kantoci. Delegat: Posedi.

1:0 Marcos Gabriel (58' - 11 m)

NEDELIŠĆE: Kocijan, Lesar, Pintarić M., Mavriček (od 88. Podvezanec), Leandro (od 74. Kosir), Treska I., Treska S., Kayo Halen (od 58. Farkaš), Marcos Gabriel (od 89. Bacinger), Vibovec F., Vuk (od 84. Bujanić)

DINAMO: Tizaj, Jančec, Cirkvenčić, Marđetko, Nađ, Štrok, Gajnik, Dodlek, Jančec, Lacković (od 81. Jeđud), Podgorelec