Bez ispaljenog metka do glatkog poraza u Kotoribi

U dvoboju Graničara i Nedelišća oko 250 gledatelja po kišovitom vremenu nije vidjelo ni 'd' od derbija, već jednosmjernu utakmicu koja je otišla u korist domaće momčadi. Graničar je poveo 1:0 u 7. minuti pogotkom Darija Nađa, a isti je igrač bio strijelac i u 29. minuti za povećanje vodstva na 2:0. S ovim rezultatom završava prvo poluvrijeme.

Kotoripčani sredinom drugog poluvremena dovršavaju posao pogotkom za 3:0, u 65. minuti strijelac je bio Dean Volar. U 74. minuti Marcos Gabriel svojim petim ovosezonskim pogotkom smanjuje zaostatak na 3:1, no samo minutu kasnije Volar postiže drugi pogodak na utakmici za konačnih 4:1 u korist Graničara.

Rezultati 11. kola: Podturen - Bratstvo (J) 4:0, Mladost K. (P) - Mladost (SM) 0:5, Bratstvo (SV) - BSK 4:3, Dinamo - Međimurec 1:6, nedjelja: Naprijed - Draškovec, Sloga - Centrometal, Jedinstvo - Galeb

NK GRANIČAR - NK NEDELIŠĆE 4:1 (2:0)
Igralište: Sportski park, Kotoriba. Gledatelja: 250.
Suci: Jurčec, Filipić, Novak. Delegat: Jambrović.

1:0 Nađ (7'), 2:0 Nađ (29'), 3:0 Volar (65'), 3:1 Marcos Gabriel (74'), 4:1 Volar (75')

GRANIČAR: Burek, Mikulan (od 67. Purić), Sabol, Nađ (od 87. Tilošanec), Volar (od 88. Čmrlec), Jadanić, Gal, Kvakan, Mustač, Brčić (od 90. Radmanić), Jendrić

NEDELIŠĆE: Kocijan, Pintarić M. (od 46. Kosir), Leandro Gerson (od 54. Marcos Gabriel), Jurak, Treska I., Pintarić N., Treska S., Farkaš (od 60. Mavriček), Kayo Halen (od 83. Vuk), Vibovec F. (od 46. Lesar), Munđar