Zimski prijelazni rok: U Nedelišću kao na kolodvoru

S posljednjim danom veljače završio je još jedan prijelazni rok (za veterane traje još do 31. ožujka), a u Nedelišću je ove zime bilo vrlo prometno. Činjenično stanje je da je izdano gotovo dvadeset istupnica i potpisano tek pet pristupnica, a vrijeme će najbolje pokazati kakav je posao odrađen.

⇒ DOLASCI

Seniori: Marko Bađari (NK Dinamo Domašinec), Nikola Pomper (NK Jalžabet), Dejan Slunjski i Patrik Šimunić (oba NK Međimurje Čakovec)

Veterani: Tomica Mikulić (slobodan igrač)


⇒ ODLASCI

Seniori: Matija Antunović (NK Ravnice Zagreb), Ivan Mandić (NK Belišće), Andrej Nemet (NK Slavonac Ladimirevci), Branimir Špicar (NK Sloga Štrigova), Alen Labaš (NK Hotiza-SLO), Robert Cvetković (NK Vučetinec), trener Krešimir Šenji (NK Sloga Štrigova)

Juniori: Dominik Jambrošić (NK Bratstvo Savska Ves), Matija Marciuš (NK Međimurje Čakovec), Luka Špiranec i Petar Žnidarić (oba NK Središče ob Dravi-SLO), Karlo Labaš i Borna Petrovečki (oba NK Jalžabet), Benjamin Krnjak (NK Sloboda Mihovljan), Filip Makšadi (NK Sloboda Slakovec), Patrik Ivančić (NK Bratstvo Jurovec)

Djeca: Šimun Kolar i Florijan Vaser (oba NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec), Jakša Novak (NK Međimurje Čakovec)

Veterani: Andrija Baksa (NK Mladost Varaždin)


⇒ NAJAVA

Seniori: 4. HNL Čakovec-Varaždin
Poredak: 1. Nedelišće 33, 2. Polet (SMnM) 32, 3. Dinamo (D) 30 itd.
Raspored: Zelengaj - Nedelišće (16. kolo | 10. ožujka, 15:00 sati, Kućan Donji)

Juniori: Kvalitetna liga ŠN U-17
Poredak: 1. Mladost Komet (Pr.) 33, 2. Sveti Martin 30, 3. Rudar 27 ... 6. Nedelišće 15 itd.
Raspored: Nedelišće - Mala Subotica (12. kolo | 24. ožujka, 15:00 sati, Nedelišće)

Stariji pioniri: Kvalitetna liga U-14
Poredak: 1. Dinamo (D) 33, 2. Graničar/Vidovčan 22, 3. Mala Subotica 22 ... 10. Nedelišće 6 itd.
Raspored: Nedelišće - Mladost Komet (Pr.) (12. kolo | 25. ožujka, 11:15 sati, Nedelišće)

Mlađi pioniri: Kvalitetna liga U-12
Poredak: 1. Dinamo (D) 31, 2. Mala Subotica 28, 3. Sloga (Č) 25 ... 11. Nedelišće 4 itd.
Raspored: Nedelišće - Mladost Komet (Pr.) (12. kolo | 24. ožujka, 10:00 sati, Nedelišće)

Limači: Kvalitetna liga U-10
Poredak: 1. Sloga (Č) 33, 2. Petica 28, 3. Dinamo (D) 27 ... 11. Nedelišće 3 itd.
Raspored: Nedelišće - Mladost Komet (Pr.) (12. kolo | 25. ožujka, 10:00 sati, Nedelišće)

Veterani: Međimurska liga - skupina Zapad
Poredak: 1. Nedelišće 18, 2. Omladinac (NSR) 16, 3. Sokol 15 itd.
Raspored: slobodni u 10. kolu; Omladinac (NSR) - Nedelišće (11. kolo | 2. travnja, 16:00 sati, Novo Selo Rok)