Prazne mreže i podjela bodova u dvoboju Nedelišća i Naprijeda

U jesenskoj polusezoni Nedelišće će na Tratama ugostiti sva četiri kluba s preloškog područja, sve redom prošlosezonske četvrtoligaše, a zasad se s bodom kući vratio samo Naprijed. Galeb i Draškovec nisu se dobro proveli u Nedelišću, a veliki derbi tek slijedi u 10. kolu u kojem ugošćujemo stare rivale, Mladost Komet iz Preloga.

Delegat ovog susreta u svom je izvještaju zabilježio da je u dosta dinamičnoj i kvalitetnoj utakmici neriješen rezultat pravedan. Mreže su mirovale kroz svih 90 minuta i utakmica odigrana pred oko 250 gledatelja završava s najmanje popularnim rezultatom - 0:0. U 9. kolu pred momčadi Nedelišća je gostovanje u Podturnu.

Na polovici jesenske polusezone Nedelišće se nalazi na 4. mjestu sa 14 osvojenih bodova, samo tri manje od vodećeg dvojca Graničara i BSK-a, ali i samo tri više od 11-oplasiranog Bratstva (SV). U nadolazećim utakmicama naša momčad napast će povratak na vrh tablice, a prva stanica je Podturen. Subota, 15:30 sati, Trnoc.

Rezultati 8. kola: Draškovec - Dinamo 1:1, Jedinstvo - Sloga 3:2, Galeb - Bratstvo (SV) 1:2, Međimurec - Graničar 3:7, Centrometal - Mladost K. (P) 2:1, BSK - Podturen 1:0, Mladost (SM) - Bratstvo (J) 0:1

NK NEDELIŠĆE - NK NAPRIJED 0:0
Igralište: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 250.
Suci: Škrobar, Lang, Kantoci. Delegat: Posedi.

NEDELIŠĆE: Kocijan, Pintarić M., Jurak, Treska I., Pintarić N. (od 46. Podvezanec), Bujanić (od 46. Marcos Gabriel), Treska S. (od 68. Farkaš), Kosir (od 65. Kayo Halen), Vibovec F., Vuk, Munđar (od 81. Vibovec J.)

NAPRIJED: Varga L., Čavala, Salatović, Varga F. (od 90+3' Balazsin), Božek (od 54. Černov), Crnković, Zrnčić, Fleten, Horvat, Brumen, Pintač