Pet pogodaka u Jurovcu uz pobjedu domaćina

Kišovito vrijeme privuklo je tek nešto više od 100 gledatelja u Jurovec na dvoboj Bratstva i Nedelišća u 7. kolu Međimurske Premier NL. U početnih 20-ak minuta momčad Nedelišća je nekoliko puta dobro probila obranu domaćih, a jedan takav nalet završio je i pogotkom. Udarac Nikole Munđara obranio je Niko Perčić, a odbijenu loptu u mrežu posprema Boris Kosir za 0:1 u 12. minuti.

Bratstvo uspijeva poravnati rezultat u 30. minuti, strijelac za 1:1 bio je Marko Sakač. S tim rezultatom otišlo se na odmor, a već u prvoj minuti nastavka isti igrač je autor preokreta za vodstvo domaćih 2:1 od 46. minute. Jurovčani i kasnije koriste greške u našim redovima, u 67. minuti Dominik Kirec povećava vodstvo domaćih na ugodnih 3:1.

Do kraja susreta poraz je uspio ublažiti Marcos Gabriel pogotkom u 85. minuti za konačnih 3:2. Nakon puna tri mjeseca izbivanja s terena, u igru je u 87. minuti ušao Matija Farkaš od kojeg se u nastavku sezone očekuje da ponovno poveže redove Nedelišća. U idućem kolu na Tratama gostuje Naprijed iz Cirkovljana.

Rezultati 7. kola: Mladost (SM) - Draškovec 3:2, Naprijed - BSK 1:1, Podturen - Centrometal 2:3, Mladost K. (P) - Međimurec 0:1, Graničar - Galeb 5:0, Bratstvo (SV) - Jedinstvo 1:7, Sloga - Dinamo 0:1

NK BRATSTVO (J) - NK NEDELIŠĆE 3:2 (1:1)
Igralište: ŠRC Perčić Mladen Bokšić, Jurovec. Gledatelja: 120.
Suci: Juras, Zobec, Felker. Delegat: Podgorelec.

0:1 Kosir (12'), 1:1 Sakač (30'), 2:1 Sakač (46'), 3:1 Kirec (67'), 3:2 Marcos Gabriel (85')

BRATSTVO: Perčić, Vurušić B., Sakač, Vurušić L., Tomšić, Lesar, Jambrović (od 35. Rožman), Filipović, Zadravec, Turk, Mesarić (od 64. Kirec)

NEDELIŠĆE: Kocijan, Lesar, Pintarić M. (od 72. Vuk), Kršlak, Mavriček (od 78. Marcos Gabriel), Jurak, Treska I. (od 87. Farkaš), Pintarić N., Kosir, Vibovec F., Munđar (od 60. Kayo Halen)