Nedelišće u završnici do pogotka za bod, ostaje žal za pobjedom

Kiša i natopljeni teren nisu išli u prilog nogometašima Nedelišća koji su u 6. kolu Međimurske Premier NL na Tratama ugostili Mladost iz Svete Marije. Utakmici je prisustvovalo 200-tinjak gledatelja, a više razloga za zadovoljstvo imaju gosti koji su iz jedne od rijetkih prilika postigli pogodak vrijedan boda.

U 32. minuti dvoboja ubačaj s lijeve strane glavom je u mrežu Nedelišća pospremio Nikola Valjak za vodstvo Mladosti 0:1. Do poravnanja rezultata naša momčad stiže u 80. minuti, na asistenciju Iana Treske službeni prvijenac u dresu Nedelišća postigao je Kayo Halen za konačnih 1:1. U 7. kolu MPNL-a slijedi nam gostovanje u Jurovcu.

Rezultati 6. kola: Draškovec - Sloga 0:5, Dinamo - Bratstvo (SV) 4:4, Centrometal - Naprijed 1:0, Graničar - Jedinstvo 5:1, Galeb - Mladost K. (P) 0:4, Međimurec - Podturen 1:3, BSK - Bratstvo (J) 3:2

NK NEDELIŠĆE - NK MLADOST (SM) 1:1 (0:1)
Stadion: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 200.
Suci: Klarić, Lang, Korunek. Delegat: Novaković.

0:1 Valjak (32'), 1:1 Kayo Halen (80')

NEDELIŠĆE: Kocijan, Lesar, Kršlak, Mavriček (od 78. Pintarić M.), Treska I., Pintarić N., Treska S. (od 29. Podvezanec), Kosir, Marcos Gabriel, Vibovec F., Munđar (od 65. Kayo Halen)

MLADOST (SM): Đurman, Kvakan, Tarandek, Valjak, Rebrek (od 81. Tilošanec), Čmrlec (od 90. Poljak), Fajt, Dežđek, Igrec D., Matotek, Igrec F.