Poraz u Belici, jedno poluvrijeme nedovoljno za tri boda

U srazu prošlosezonskih prvaka i doprvaka Prve MNL bolje su prošli drugonavedeni, na svojem igralištu u Belici momčad BSK ostvarila je pobjedu i preuzela 1. mjesto na tablici. Utakmicu je pratilo oko 350 gledatelja, a u prvom poluvremenu Nedelišće nije bilo dovoljno konkretno pred protivničkim vratima, dok je domaćin svoje prilike uspio pretvoriti u pogotke.

Golovi su pali na početku i na kraju poluvremenu, u 4. minuti strijelac za 1:0 bio je Mateus Maia, dok je u 45. minuti pogodak za vodstvo BSK-a 2:0 postigao Edi Lacković. Domaćin u nastavku dvoboja odlazi na 3:0, strijelac je bio Petar Šarić u 53. minuti. U posljednjih pola sata utakmice potpuna dominacija Nedelišća koja je okrunjena s dva pogotka.

Fantastičan pogodak u 65. minuti postiže Saša Treska za smanjenje zaostatka na 3:1, a 20 minuta kasnije naša momčad stiže i na samo pogodak razlike. U 87. minuti na asistenciju Luke Mavričeka strijelac za 3:2 bio je Marcos Gabriel, a za više od minimalnog poraza nije bilo vremena. U 5. kolu Međimurske Premier NL na Tratama gostuje Draškovec.

Rezultati 4. kola: Draškovec - Bratstvo (SV) 4:1, Sloga - Graničar 3:1, Dinamo - Mladost K. (P) 3:1, Jedinstvo - Podturen 1:1, Galeb - Naprijed 1:4, Međimurec - Bratstvo (J) 3:1, Centrometal - Mladost (SM) 5:1

NK BSK - NK NEDELIŠĆE 3:2 (2:0)
Igralište: Mostišće, Belica. Gledatelja: 350.
Suci: Klobučarić, Zobec, Sokač. Delegat: Hajdinjak.

1:0 Mateus Maia (4'), 2:0 Lacković (45'), 3:0 Šarić (53'), 3:1 Treska S. (65'), 3:2 Marcos Gabriel (87')

BSK: Kovačić, Hajdarović, Herman, Novak, Antolović, Conjar, Šarić (od 84. Obadić), Lacković, Šmit, Mateus Maia (od 72. Hajdarović), Partlić

NEDELIŠĆE: Kocijan, Lesar (od 62. Vuk), Pintarić M., Kršlak, Jurak, Treska I., Treska S., Podvezanec (od 46. Mavriček), Marcos Gabriel (od 46. Kayo Halen), Vibovec F., Munđar