Dvije lopte u mreži Galeba za tri boda na startu Premier lige!

Na početku prvenstva u Međimurskoj Premier nogometnoj ligi momčad Nedelišća bila je domaćin prošlosezonskom četvrtoligašu, Galebu iz Oporovca. Utakmica odigrana po kišovitom vremenu protekla je u potpunoj dominaciji naših nogometaša s mnogo upućenih udaraca prema protivničkim vratima.

Nedelišće u vodstvo dolazi u 31. minuti, ubačaj Nikole Munđara prolazi kroz šesnaesterac gostiju, a Ian Treska spretno šalje loptu u mrežu i postiže pogodak za 1:0. Početkom drugog poluvremena naša momčad povećava prednost, Luka Mavriček u 50. minuti udarcem s 20 metara odlično zabija za 2:0.

Nakon uspješnog otvaranja MPNL-a slijedi nastup u Međimurskom nogometnom kupu, u 3. kolu Nedelišće gostuje u Macincu kod Centrometala, a već iduće nedjelje na rasporedu je još jedan općinski derbi i gostovanje u Dunjkovcu-Pretetincu kod Međimurca u 2. kolu prvenstva.

Rezultati 1. kola: Centrometal - Draškovec 0:0, Podturen - Bratstvo (SV) 3:4, Mladost K. (P) - Graničar 1:1, BSK - Međimurec 0:0, Mladost (SM) - Jedinstvo 4:1, Bratstvo (J) - Dinamo 3:3, Naprijed - Sloga 3:0

NK NEDELIŠĆE - NK GALEB 2:0 (1:0)
Stadion: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 200.
Suci: Fleten, Novak, Čižmešija. Delegat: Križarić

1:0 Treska I. (31'), 2:0 Mavriček (50')

NEDELIŠĆE: Kocijan, Pintarić M. (od 88. Lesar), Kršlak (od 85. Kosir), Mavriček (od 78. Podvezanec), Jurak, Treska I., Pintarić N., Vuk, Munđar (od 69. Vibovec J.), Treska S., Vibovec F.

GALEB: Ribić, Rođak, Zagorščak (od 76. Blažinčić), Mihoci (od 46. Tuđan), Meznarić, Pađen, Božić, Vitković, Ismajlovski, Dominić (od 59. Huđek), Bajus