Odmor se bliži kraju, kreću pripreme za novu sezonu

27 dana nakon završetka prvenstva i proslave osvajanja dvostruke krune Danijel Jagec povest će nogometaše Nedelišća na pripreme za novu sezonu. Prozivka i prvi trening održat će se 15. srpnja (petak) na SRC-u Trate, a do početka prvenstva momčad će odigrati sedam prijateljskih utakmica protiv vrlo kvalitetnih protivnika.

Premier MNL počinje 20./21. kolovoza, pretkolo Hrvatskog nogometnog kupa igra se 31. kolovoza, a nakon toga slijedi i nastup u Međimurskom nogometnom kupu u kojem se uključujemo od šesnaestine finala. Sve ostale informacije bit će pravovremeno objavljene, pratite nas na web stranici i društvenim mrežama.

Raspored prijateljskih utakmica:

  • Bratstvo (Jurovec) - 16. srpnja, 17:30 sati, Nedelišće
  • Podravina (Ludbreg) - 23. srpnja, 17:30 sati, Nedelišće
  • Graničar (Kotoriba) - 30. srpnja, 18:00 sati, Nedelišće
  • Međimurje (Čakovec) - 3. kolovoza, 18:00 sati, Nedelišće
  • Slaven Belupo (Koprivnica) - 9. kolovoza, 17:30 sati, Nedelišće
  • Rudar (Mursko Središće) - 13. kolovoza, 17:30 sati, Nedelišće