NEDELIŠĆE JE PRVAK 1. MEĐIMURSKE NOGOMETNE LIGE!

 
Pobjednička momčad: Fran Vibovec (kapetan), David Jurak, Diego Armando Campos da Silva, Matija Farkaš, Nino Pintarić, Saša Treska, Luka Mavriček, Boris Kosir, Vedran Kršlak, Karlo Kocijan, Ian Treska, Matija Pintarić, Matija Bukvašević, Luka Topolnjak, Filip Patafta, Karlo Marciuš, David Bujanić, Jan Vibovec, Nino Vizinger, Šimun Kolar, Borna Čuček, Niko Tučić, Gabriel Firmo Perez, Francisco Antonio Zicarelli, Breno Nunes de Oliveira, Jan Šimunić, Manuel Marčec, Filip Bacinger. Trener: Danijel Jagec. Fizioterapeuti: Saša Lesjak, Dario Vidović.

Odluka o prvaku Prve MNL pala je u posljednjem kolu vrlo uzbudljivog i neizvjesnog prvenstva. Otprilike 600 gledatelja prisustvovalo je utakmici 34. kola odigranoj u Jurovcu između Bratstva i Nedelišća. Za potvrdu naslova prvaka Nedelišću je bila potrebna bilo kakva pobjeda, kako ne bi bilo potrebe za osvrtanjem na rezultat kojeg će ostvariti BSK iz Belice.
 
Odgovor na glavno pitanje stiže već nakon prvog poluvremena. Naša momčad na pobjednički način završila je jednu od najuspješnijih sezona u povijesti kluba. Igrala se 16. minuta kad Nedelišće dolazi u vodstvo, ubačaj Matije Bukvaševića u protivničku mrežu posprema Vedran Kršlak za 0:1. U 39. minuti strijelac postaje asistent, a ovog puta mrežu trese David Jurak za 0:2.
 
Rezultat se u drugom poluvremenu nije mijenjao. Sa 86 osvojenih bodova, 27 ostvarenih pobjeda i upisanih 5 remija i 2 poraza, te uz 98 postignutih i 31 primljenim pogotkom - NOVI PRVAK 1. MEĐIMURSKE NOGOMETNE LIGE JE - NOGOMETNI KLUB NEDELIŠĆE!
 

Rezultati 34. kola: Polet - Trnava 3:1, Centrometal - Graničar 0:3, Omladinac - Venera 3:1, Jedinstvo - BSK 2:0, Dubravčan - Bratstvo (SV) 2:1, Dinamo - Croatia 5:1, Međimurec - Sloga (Č) 9:0, Podturen - Sloga (Š) 1:1
 
 
 
Foto: Međimurska sportska mreža