Saša Treska odveo prvenstvo u nezapamćenu završnicu!

U pretposljednjem kolu Prve MNL nogometaši Nedelišća gostovali su u Gornjem Mihaljevcu kod tamošnjeg Jedinstva, a oko 400 gledatelja vidjelo je po kišnom vremenu samo jedan pogodak. Trenutak odluke dogodio se u 81. minuti, Saša Treska odličnim i preciznim udarcem dovodi Nedelišće u vodstvo 0:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Nedelišće u posljednjem kolu ide na treće uzastopno gostovanje, protivnik je šestoplasirano Bratstvo iz Jurovca. Utakmica je na rasporedu u nedjelju (19. lipnja) od 18:00 sati, a za navijače je osiguran autobus koji kod stadiona kreće u 16:45 sati. Mjesto u autobusu možete rezervirati na 098 979 1742 (poziv, SMS, Viber, WhatsApp) ili u inbox Facebook stranice.Rezultati 33. kola: Sloga (Š) - Omladinac 4:2, Sloga (Č) - Podturen 2:5, Graničar - Međimurec 4:3, Croatia - Centrometal 1:2, Bratstvo (SV) - Dinamo 1:2, BSK - Dubravčan 6:1, Trnava - Bratstvo (J) 2:2, Venera - Polet 0:8
 
Detalji utakmice: JEDINSTVO - NEDELIŠĆE 0:1