Poveli 2:0, 2. poluvrijeme igrali s devet igrača i upisali tri boda!

Donja Dubrava bila je mjesto odigravanja vrlo sadržajne utakmice između Dubravčana i Nedelišća kojoj je prisustvovalo oko 350 gledatelja, a koji su vidjeli dva pogotka, osam žutih kartona, dva isključenja, a uslijed mnogo nervoze na terenu i čak devet minuta sudačke nadoknade. U kojem smjeru ide utakmica vidjelo se od početka, a momčad Nedelišća ušla je u žrvanj...
 
Već u 13. minuti zbog "korištenja ruke kao oružja" isključen je Diego Armando. Ali Nedelišće jako dobro zna igrati s desetoricom igrača i potvrda toga stiže u 32. minuti, sjajan udarac Davida Juraka s preko 20 metara ulazi u protivničku mrežu za vodstvo 0:1. U 35. minuti Karlo Kocijan glavom u rame udara protivničkog igrača, domaći traže kazneni udarac, ali prekršaj je izvan 16 metara.
 
U 42. minuti Saša Treska je u prodoru srušen u kaznenom prostoru, glavni sudac biva naguravan od strane domaćih, ali bez sankcija. Siguran realizator kaznenog udarca bio je Vedran Kršlak za promjenu rezultata na 0:2. Do kraja poluvremena Nedelišće je nagrađeno još jednim isključenjem, drugi žuti karton zaradio je Jurak i od 42. minute igramo s devetoricom igrača.
 
Dubravčan brojčanu nadmoć nije uspio iskoristiti u ukupno 50 minuta, koliko je potrajalo drugo poluvrijeme utakmice. I s dva igrača manje Nedelišće se uspjelo obraniti i sačuvati dva pogotka prednosti za pobjedu i nova tri boda. Pred nama je tjedan odluke, 180 minuta koje će odlučiti o prvaku Prve MNL. Još dva gostovanja, u 33. kolu u Gornjem Mihaljevcu i u 34. kolu u Jurovcu.
 

Rezultati 32. kola: Dinamo - BSK 1:3, Centrometal - Bratstvo (SV) 2:1, Podturen - Graničar 3:1, nedjelja: Omladinac - Polet, Bratstvo (J) - Venera, Jedinstvo - Trnava, Međimurec - Croatia, Sloga (Š) - Sloga (Č)
 
Detalji utakmice: DUBRAVČAN - NEDELIŠĆE 0:2