Tri kola prije kraja Nedelišće preuzelo vrh tablice!

Kako prvenstvo odmiče tako je borba za naslov prvaka sve neizvjesnija, a nakon 31. kola na vrhu Prve MNL sa 77 bodova poravnati su BSK iz Belice i Nedelišće. Nakon iscrpljujućeg osvajanja županijskog kupa nogometaši Nedelišća smogli su snage upisati 10. uzastopnu ligašku pobjedu. Na Tratama je gostovao 11-oplasirani Dinamo iz Palovca koji je pružio solidan otpor.
 
Već u 7. minuti na ubačaj Vedrana Kršlaka iz udarca iz kuta pogodak glavom postiže Diego Armando za rano vodstvo 1:0. Prednost je udvostručena u 22. minuti, ovog puta je ubacio Saša Treska, a protivničku mrežu glavom zatresao Boris Kosir za 2:0. Pred kraj poluvremena Dinamo pogotkom Martina Dodleka uspijeva smanjiti zaostatak na 2:1.
 
 
Nedelišće od 58. minute opet ima dva pogotka prednosti, na asistenciju Diega Armanda u strijelce se upisuje S. Treska za 3:1. U 64. minuti David Jurak je izborio kazneni udarac, a siguran realizator s 11 metara bio je vratar Karlo Kocijan za uvjerljivih 4:1. Palovčani se brzo vraćaju, već u 66. minuti Davor Štrok je strijelac za 4:2, a desetak minuta kasnije i gosti imaju kazneni udarac.
 
U 78. minuti Kocijan stiže do rijetkog ostvarenja za vratare na jednoj utakmici - nakon postignutog pogotka, u 78. minuti obranio je protivniku kazneni udarac. Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao. Do kraja prvenstva pred našom momčadi su tri gostovanja - Dubravčan (Donja Dubrava, 11. lipnja), Jedinstvo (Gornji Mihaljevec, 16. lipnja) i Bratstvo (Jurovec, 19. lipnja).
 


Rezultati 31. kola: Sloga (Č) - Omladinac 1:4, Graničar - Sloga (Š) 3:2, Bratstvo (SV) - Međimurec 1:3, Polet - Bratstvo (J) 3:1, Croatia - Podturen 1:7, BSK - Centrometal 1:2, Trnava - Dubravčan 3:3, Jedinstvo - Venera 2:1
 
Detalji utakmice: NEDELIŠĆE - DINAMO 4:2