Golijada u Macincu: Tri boda idu put Nedelišća!

Nogometaši Nedelišća u pobjedničkom ritmu nastavili su lov na 1. mjesto u Prvoj MNL. U 30. kolu na rasporedu je bilo gostovanje kod Centrometala u Macincu, a već prije ove utakmice bilo je jasno da Nedelišće do kraja prvenstva ne može pasti niže od 2. mjesta na tablici. Okupljeni gledatelji po kišovitom vremenu vidjeli su čak sedam pogodaka u općinskom derbiju.
 
Golijadu je otvorio Diego Armando u 10. minuti za vodstvo Nedelišća 0:1, no to je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu. U početnih petnaest minuta drugog poluvremena Nedelišće još dva puta uspijeva matirati protivničkog vratara za tri pogotka prednosti. U 51. minuti Saša Treska je strijelac za 0:2, dok u 59. minuti Vedran Kršlak zabija za velikih 0:3.
 
U idućih deset minuta Centrometal smanjuje rezultatski zaostatak na samo pogodak razlike. Leon Meglić u 63. minuti pogađa za 1:3, a u 70. minuti Vladimir Mesec za 2:3. Završnica utakmice ipak je pripala Nedelišću i naša momčad upisuje sigurnu pobjedu. U 78. minuti Ian Treska zabija za 2:4, dok Kršlak u 84. minuti svojim drugim pogotkom postavlja konačnih 2:5.
 Rezultati 30. kola: Omladinac - Bratstvo (J) 0:1, Dinamo - Trnava 6:0, Podturen - Bratstvo (SV) 1:2, Sloga (Č) - Graničar 0:0, nedjelja: Jedinstvo - Polet, Dubravčan - Venera, Međimurec - BSK, Sloga (Š) - Croatia